8 років з ПриватБанком

RomanSalnikov 14 января 2022, 14:33
Отделение по адресу: Харьков, проспект Науки, 36
Я став клієнтом ПриватБанку у 2014 — му і зараз маю платинову картку цього банку. В ньому обслуговується мій ФОП. Цей відгук пишу із думкою про те, що такий великий, хоч і особистий досвід користування цим банком виявився повністю позитивним.
Єдиний проблемний момент з цим банком в мене був у 2020 році. Зараз коротко розповім про нього і чим все закінчилося.
Я залишив картку в банкоматі і втратив її. Коли прийшов до відділення для нової картки, мене не змогли внести в базу через недійсний документ (довідка ВПО). І банк затребував її оновити. Але через те що цю довідку через черги робити було на той момент 3 тижні, а оновляти по закону її я не зобов’язаний я вирішив, що банк мусить прийняти і стару довідку, що вона не може бути недійсною тому що не потребує оновлення. В результаті моїх претензій мою ситуацію взяла Ганна з Дніпровського офісу під особистий контроль і вирішила питання, додала мою довідку, вже не знаю як їй це вдалося, але я отримав нову картку і зустрів гарний новий рік із новою карткою та у спокої. А згодом я все ж таки дійшов до оновлення цієї довідки ВПО і оператор у ЦНАП сказав мені, що якимось чином вона дійсно втратила дійсність і її зняли з реєстра, а нову не додали. Я отримав нову довідку і маю навіть вибачитися перед Банком, що Ганні довелося в порядку ручного управління вносити мою недійсну довідку до банку заради того, щоб їх клієнт був задоволений. Вони зробили навіть більше ніж могли. І це єдина проблема з якою я стикнувся з банком і та була з моєї вини.
14 января 2022, 15:03
Дякуємо за позитивний відгук про наш банк! Упевнені, що подальша співпраця з нашим банком буде також мати лише позитивний досвід.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
14 января 2022, 15:19
Чего-то вдруг вспомнилось. :)

«— Послушай, у вас несчастные случаи на стройке были?
— Нет, пока ещё ни одного не было…
— Будут…
12 февраля 2022, 12:40
Непонятна отсылка к анекдотам.
14 января 2022, 19:12
«Довідка переселенця безстрокова, але може бути скасована якщо внутрішньо переміщена особа:
подала заяву про відмову від довідки;
вчинила злочин: (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; фінансування та сприяння тероризму, здійснення військових злочинів та ін.
повернулася в покинуте місце постійного проживання;
виїхала на постійне місце проживання за кордон;
подала завідомо недостовірні відомості.»

Таким образом, работник банка «Ганна з Дніпровського офісу» совершила должностное преступление, оформив карту клиенту по недействующей справке ВПЛ. Служебный подлог и враньё для работников этого заведения давно стали нормой.
12 февраля 2022, 12:35
Подлог и вранье? :) О чем вы?

Я пользуюсь кредитами от Привата, у меня там есть вклад, мой ФЛП оформлен в Привате. И нет проблем с чем-либо. Безопасность на высочайшем уровне. Банк интегрирован в большую часть сфер услуг в Украине. О каком вранье и подлоге, которые стали нормой, идет речь?
12 февраля 2022, 15:13
Безопасность на высочайшем уровне.
============

Если вас ещё не обворовал банк, не сильно радуйтесь.Это вопрос времени, до вас просто не дошла ещё очередь…https://is.gd/8IJiZ1