Зняття коштів з закритих рахунків та карток

Osokol 9 января 2022, 18:26
У грудні 2020 року закрила у ПриватБанку абсолютно всі свой рахунки та картки, написала відповідну заяву у відділенні банку.
А наприкінці грудня 2021 року, через рік після закриття карток, мені дзвонять співробітники банку та говорять про те, що я їм винна грошей.
На моє питання щодо того, яким чином хтось міг навіть технічно списати гроші з закритих карток та рахунків ніхто до сих пір нічого внятного не відповів.
Наскільки це взагалі законно та як себе в подальшому захистити від такого? Від банку також тиша.
У ході довготривалих розмов зі співробітниками банку з’ясувалось, що банк за місяць до того, як сповістити про «борг» мене, самі відправили запит на повернення коштів до Міжнародної Платіжної Системи як шахрайське зняття коштів, але не дочекавшись відповіді, так розумію, вирішили «збити грошенят» з усіх сторін. Креативно.
Хто ще стикався з таким лохотроном?
10 января 2022, 10:28
Запит на списання коштів було ініційовано сайтом, де раніше були вказані реквізити картки.
Так як транзакція не була раніше завершена, та була підтверджена — утворилась заборгованість.
Ініційована банком заявка на оскарження успішна, за її результатом до кінця місяця буде погашено заборгованість, що виникла в результаті операції.
У випадку, якщо у вас залишилися додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.

10 января 2022, 10:37
Так, у мене залишились питання:

1. До якої конкретної дати будуть повернуті кошти?
2. Як технічно могло відбутись таке списання по закритій картці та по закритим рахункам?
3. Чому до цього моменту жоден з співробітників банку не надав чіткої відповіді?
4. Чому співробітники використовували погрози («ми будемо Вам телефонувати та заважати нормально жити і працьовати, поки ви не сплатите кошти»)?
5. Де вибачення?
Jokets
Jokets
10 января 2022, 15:12
Ну судя по ответу банка никакого возврата вам не будет, вы оплатили покупку/услугу и закрыли карту, но деньги не списались в тот момент то собственно за что банку извинятся?
10 января 2022, 15:44
Нет, хронология была следующая: карты и счета были закрыты мною, а год спустя уже банк поставил в известность, что произведено списание средств, с закрытого счета.
Согласно информации от НБУ данные действия несанкционированы и незаконны.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Зняття коштів з закритих рахунків та карток