Самый идиотский банк мира!

getsmygets 9 января 2022, 17:43
Значит хочу совершить платеж на 5.000 грн. до этого заблокировали карты, мы её разблокировали. Хорошо, думаю ещё раз. Снова просят это *** подтверждение, и 100% её снова заблокируют. Я ухожу в другой банк со своими деньгами, и никому не советую здесь держать деньги!

А самое смешное что сотрудники ТУГОДУМЫ, решают вопросы по 3 часа!!! Пишешь хочешь «Подтвердить платеж» они отвечают спустя 20 минут!!! И пишут что вопрос нужно описать более конретно. ГДЕ ЛОГИКА?!

А ЕЩЁ КОМИССИЯ ПРОСТО НА ВСЁМ! ПЕРЕВОД — КОМИССИЯ (ДАЖЕ МЕЖДУ КАРТАМИ ИЛИ НА КАРТУ ДЛЯ ВЫПЛАТ, ХОТЯ ПИШУТ НА САЙТЕ ЧТО БЕЗ КОМИССИИ), СНЯТЬ — КОМИССИЯ, ПОЛОЖИТЬ — КОМИССИЯ. ПОЧЕМУ В ДРУГИХ БАНКАХ ТАКОГО НЕТ?!
9 января 2022, 18:46
Добрий вечір!
Нам шкода, що у вас накопичилося стільки негативу до банку та приносимо вибачення, що наша підтримка у вас залишила неприємні враження. Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
Тарифи залежать від кон'юнктури ринку. Ми щиро прагнемо до того, щоб наші клієнти не платили зайвих комісій, тому завжди розповідаємо, як вигідно користуватися нашими картками й уникати переплат: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke. При переказі коштів між рахунками на картку «Універсальну» — комісія відсутня. При платежі на Картку для виплат з картки “Універсальної становить 1%(з них 0,5% стягується з одержувача за нецільове поповнення Картки для виплат). Якщо ви здійснюєте переказ з Картки для виплат на Картку для виплат — розмір комісії 0.5% (0,5% стягується з одержувача за нецільове поповнення Картки для виплат).
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок.

getsmygets
getsmygets
9 января 2022, 19:27
> Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.

Объясните зачем проходить процедуру верификации каждый раз? Вчера заблокировали карту, я сегодня разблокировал. Но вы снова просите проходить её. Насколько же у Вас запущено всё.
Upsing
Upsing
11 января 2022, 1:33
В привате походу такая система что у кого-то постоянно будет блокироваться для подтверждения операции, а у кого-то нет, лично у меня ни разу не требовалось подтвердить операцию, даже когда через впн другой страны платил, а у отца 3 операции подряд нужно было подтвердить, если не подтвердил то блок, как будто в настройках аккаунта запрограммирован процент подтверждений операций на 95%