Уменьшение кредитного лимита

Павел Волков 9 января 2022, 8:05
С января 2022 г. банк снизил кредитный лимит на моей GOLD карте с 42000 грн. до 2000 грн. Сделано это было без предупреждения! Сегодня хотел оплатить коммунальные услуги с карты, теперь у меня на это не хватает денег))) Кредиткой пользуюсь лет 15 наверное, всегда закрывал ее вовремя! В Privat 24 функция повышения кредитного лимита даже на 1000 грн. автоматически сбрасывает заявку, видимо поставили блокировку. Считаю такое поведение банка к своему многолетнему клиенту просто хамским и скотским. От услуг данного банка буду отказываться!
9 января 2022, 10:16
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Рекомендуємо вам відкрити депозит від 10000 гривень, мати обіг по Картці для виплат не менше, ніж 3000 гривень в місяць та накопичити позитивну кредитну історію не менше, ніж за 6 місяців. Ці фактори можуть суттєво вплинути на отримання бажаної вами суми кредитних коштів. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні карти як особистої, ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і ви зможете ним скористатися.
З повагою, ПриватБанк.

9 января 2022, 11:08
Хотеть не вредно, вредно не хотеть
Иметь не вредно, вредно не иметь
Мечтать не вредно, вредно не мечтать
Давать не вредно, вредно не давать.
9 января 2022, 11:12
Вам без проблем оформят Картка «Зелена» — це цілком нова картка А-Банку, яка задовольнить будь-які Ваші потреби!
Користуйтеся як кредитними так і власними грошима або отримуйте будь-які грошові
зарахування.
З карткою «Зелена» Ви можете безконтактно розрахуватись в торгових точках, купувати
в Інтернеті чи сплачувати послуги в терміналах самообслуговування, а також знімати
готівку в будь-якій точці світу. 100.000 гривен они дают без проблем, а условия такие же как в Привате даже чуток лучше
Павел  Волков
Павел Волков
10 января 2022, 0:02
Спасибо за инфо. Думаю воспользуюсь Вашим советом. Мне бы хватило и 10000 лимита, но 2000 это просто издевательство, еще просят и депозит открыть для этого на 10000 грн. просто клоуны…
10 января 2022, 0:12
Закройте все карты и счета если не пользуетесь Приватом, а на карте зеленой от А-банка еще нет абонплаты в 20 гривен, каждый месяц в отличие от кредитной карты Gold Приватбанка