Приват банк відмовляєтья розблокувати карку дистанційно

bru 22 декабря 2021, 16:45

Я є власником банківської картки для виплат Приват банку. Я перебуваю на лікуванні за кордоном і у вересні 2021 року намагалася купити ліки, але банк заблокував мою картку. Я намагалася розблокувати картку в чаті банку та за телефоном гарячої лінії, але отримала відмову, щоб розблокувати картку банк вимагає з’явитись у відділення. Я хвора на рак, потребую постійного лікування та медичного нагляду. Я на хіміотерапії з усіма її побічними ефектами дуже слабка, мені важко зробити сто кроків, не те що переліт в Україну. Мій рак не виліковний, за словами лікарів мені залишилося жити близько двох років і, швидше за все, я вже ніколи не повернуся до України.
Будь ласка, підкажіть, що робити, мені дуже потрібні мої гроші.

З повагою,
Руснак Броня Григорівна
22 декабря 2021, 17:46
По картці проходила ризикова операція, а її блокування було викликано бажанням зберегти ваші кошти. Виникла необхідність отримати підтвердження, що карта на руках у клієнта, а операції по ній здійснюються її власником, а не третіми особами.
Для розблокування не обов'язкове звернення до відділення. За умови, що ви підтверджуєте операції по картці наші колеги в онлайн підтримці можуть розблокувати картку після успішної ідентифікації вас, як власника картки.
Ми написали в приватні повідомлення для уточнення інформації, щодо вашого звернення в онлайн підтримку. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.

22 декабря 2021, 16:58
Вважаю, що питання не потребує поблічного обговорення і тема недоречна на цьому форумі.
22 декабря 2021, 17:25
Поверніть людині те, що їй належить!
22 декабря 2021, 18:19
Дякую за підтримку!
Jokets
Jokets
23 декабря 2021, 9:06
Так вопрос в другом, что вернуть доступ владельцу, но банк не уверен что картой пользуется как раз таки владелец вот и просит подтв личность
23 декабря 2021, 17:37
Так, я власниця карти і готова підтвердити мою особистісь за телефоном, в скайпі, в чаті, як завгодно але я дуже хвора і не можу прилетіти в Україну. Вони зможуть за відеозвязком побачити моє обличчя, мій пасторт, все що завгодно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приват банк відмовляєтья розблокувати карку дистанційно