Подяка спеціалістці!

Був у відділені приватбанку в місті Богодухів. Відкрив у вас картку, виконав декілька валютних операцій, переказ. З цим всим мені допомагала співробітниця банку Валерія табличний номер 19020. Професіоналізм, сервіс і увага до мене як клієнта була на такому високому рівні, що я не залишився байдужим! Цим відгуком хочу подякувати саме цій співробітниці банку за такий неймовірний сервіс. Тільки з цієї причини вже можно вирішувати користуватись послугами приватбанку коли вони підтримують і наймають таких чудових робітників! Неймовірно швидко, з усією повагою була надана допомога з моїми питаннями. Кращого обслуговування за все своє життя не бачив. Ніколи не думав, що сходити у відділення банку краще ніж відпустка. Чесно кажучи, очікував черги і складнощі але не те що мені довелось хоч щось робити, ні, зробили все за мене. На кожному етапі допомогли, без черг і якихось складнощів. Сподіваюсь, цей відгук якось дійде до співробітниці і банк по піклується про відзнаку Валерії. Дуже радий з вами співпрацювати!
20 декабря 2021, 16:00
Вдячні вам за такі теплі слова. Валерія, дійсно, дуже любить свою роботу та завжди буде рада допомогти вам знову:)

MykolaA
MykolaA
20 декабря 2021, 16:40
«Відкрив у вас картку, виконав декілька валютних операцій,переказ. З цим всим мені допомагала співробітниця банку Валерія «- яка нехтуючи своїми безпосередніми обов«язками, незважаючи на чергу з 12−15 бабусь, що чекали на вулиці, продовжує займатися сторонніми справами.
ЗЫ; це вже край. Чи далі буде?..