А ви ще довіряєте Приватбанку?!

VV2 15 декабря 2021, 22:23
В суспільстві існує міф про надійність державних банків. Їм можна довіряти, вони не підведуть, вони виконають свої зобов’язання, хай би що трапилось у світі, — таких думок дотримуються багато пересічних клієнтів.

І ось від держаного (отже, думалось, надійного) «Приватбанку» на емейл приходить цікава пропозиція наступного змісту:
«А наша „чорна п’ятниця“ продовжується аж до 7 грудня 2021.
Купуйте все, що хочете з кредитною карткою від ПриватБанку та гарантовано отримайте 100 грн за купівлі на суму від 300 грн одним чеком. Кешбек буде виплачено протягом тижня після закінчення акції
Далі — посилання „ПІДКЛЮЧИТИ КЕШБЕК“.
Та примітка — Акція діє до 07.12.2021».

Більш, чим приваблива пропозиція, подумав я. Тому й підключив кешбек.
Все здавалось аж занадто просто, якби цю акцію проводив не Приватбанк, який в минулому вже «прославився» недотриманням власних же умов по акціям.
Щоб перестрахуватися, вирішив після підключення кешбеку звернутися в чаті до служби підтримки через Приват24. Детально розпитав про те, з якої саме картки треба здійснити витрати, чи є обмеження по МСС-кодам, чи має значення купівля офлайн чи в інтернет-магазині. Насамкінець, попросив підтвердити, що кешбек підключено та я беру участь в акції. Оператор Станіслав підтвердив, що все гаразд, вказавши з точністю до секунди, коли було підключено кешбек, а, отже, й участь в акції. Дану інформацію заскрінив (це ж Приватбанк, ми пам’ятаємо).

Далі залишилось придбати щось смачненьке та чекати зарахування коштів.
Проста математика — 7 грудня (дата закінчення акції) + 7 календарних днів (тиждень після закінчення акції, протягом якого мав бути виплачений кешбек), і до 14 грудня 2021 р. 100 гривень мало бути на рахунку.

Але це ж Приватбанк, тут так просто не буває!
Спочатку подумалось, що, можливо, в Приватбанку якась інша інформація про кількість календарних днів в тижні, тому я й зарано чекаю винагороди.
Знову звернувся в чаті Приват24 до служби-підтримки.
14 грудня після запитання оператори кудись зникали.
Цікавість, яким чином Приватбанк спробує надурити цього разу почала додавати азарту. 15 грудня 2021 р. я таки отримав інформацію. Після тривалого вивчення ситуації оператор Микола заявив, що … я не зареєструвався в акції. Скаргу оформити відмовився. Після прохання перевірити інформацію, яку надав раніше оператор Станіслав (є в історії чату та скріні), Микола, а, отже, і Приватбанк, ошелешив своїм рівнем цинізму та «пробивання дна» — «Приносимо свої вибачення за інформацію, яку раніше надав вам оператор, але участь в акції не була підтверджена».

Хтось з мудрих сказав — «якщо тобі вдалося обдурити людину, то це не означає, що вона дурень. Це лише означає, що тобі довіряли більше, ніж ти того заслуговував».

А ви ще довіряєте Приватбанку?!
16 декабря 2021, 10:40
Якщо всі умови було виконано, то ми обов'язково допоможемо вам у вирішенні питання.
На жаль, у відгуці немає інформації, за якою ми могли б вас ідентифікувати і перевірити ситуацію.
Щоб ми могли вам допомогти, написали до приватних повідомлень для уточнення даних.

mlp711141
mlp711141
17 декабря 2021, 2:06
Жаль, что вы попались на их уловку. Бегите из этого банка подальше…
VV2
VV2
17 декабря 2021, 10:37
Просто Привату довірились більше, ніж він того заслуговує!!!

Вовк линяє, але вдачі не міняє.