Динамо від Приватбанку.

Viktoria2204 14 декабря 2021, 19:51
7−8 листопада 2021 року із моєї зарплатної картки Приватбанку шахрайськими діями або через збій було знято 23557 грв. Я вже писала відгук із цього приводу тут: https://minfin.com.ua/ua/company/privatbank/review/255348/#
Після публікації на сайті Мінфін зі мною зв*язався представник Приватбанку і оформив 35 чарджбеків. Чому 35 мені не зрозуміло, чому не 100? Чи не 800? Або не всі?
9.12.2021 року Приватбанк повернув 34 платежі на загальну суму 888 грв 08 коп.
1 чарджбек ще розглядається.
14.12.2021 року я звернулася у відділення Приватбанку, щоб написати заяву на чарджбек інших транзакцій. Економіст, який розглядав мою справу, мені в цьому відмовив. Я зателефонувала на 3700 з тим же проханням. Оператор мені теж в цьому відмовила. На сайті Приватбанку ця послуга не доступна. За електронною адресою chargeback@privatbank.ua відповіді немає, хоча я туди слала неодноразово листи.
Як можна оформити чарджбек в Приватбанку? Чи взагалі це із розділу фантастики?
Чому мені відмовляють навіть в подачі заявки, не кажучи про повернення вкрадених коштів?
14 декабря 2021, 20:38
Добрий вечір!
Проведення платежів та їх оскарження відбувається за правилами міжнародної платіжної системи(МПС). На жаль, в даній ситуації банк не має змоги оскаржити частину платежів.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
Фахівцями було розглянуто ваше питання та надано зворотній зв'язок.

14 декабря 2021, 21:31
Остальные ваши деньги были распределены между криминальными отделами приватбанка, часть менеджеру который вас обманул по количеству заявок, часть отделу возвратов платежей за отказ, и еще часть предиктору корректору который все это внедрил и запустил как внутреннюю схему дополнительного дохода. Поэтому банку чхать на вас он сделал то что ему было нужно.ПОДЗАРАБОТАЛ.
Jokets
Jokets
14 декабря 2021, 22:22
А часть на лечение вам видимо
14 декабря 2021, 22:58
А мне вот как раз и не хватило…) По одной простой причине. Суфлерам таким как вы тоже видимо от таких махинаций перепадает. И ладно бы если б по сути вопроса коментировали. А так летит одно г… но с ваших поганых ртов, впрочем как и со ртов работников привата.
mlp711141
mlp711141
15 декабря 2021, 1:21
Искренне вам сочувствую… Бегите от этого банка подальше. Не стоит доверять приматам свои денежки…
CRjonny
CRjonny
15 декабря 2021, 9:07
Когда приват в следущий раз отрапортует о рекордныx прибыляx, он распишет сколько он заработал с клиентов на тренде милион транзакций по баксу доверенным им сайтам?
чёто я не наблюдаю потока отзывов на эту тему в другиx банкаx
Viktoria2204
Viktoria2204
17 декабря 2021, 10:36
Я можу зрозуміти все: крадіжку грошей, не бажання повернення їх банком, не можливість їх повернення… Але я не розумію, чому мені відмовляють в законому праві написати заявку на чарджбек? Ніяких 35 платежів в статуті банку, в статуті VISA — немає! Це БРЕХНЯ!!!
17 декабря 2021, 14:19
Но тут есть один момент по 35 заявкам от привата, это как 1000 зеленского)))).Мы делаем, но по нашим правилам. В протоколах Visa есть условия спора 10.4 перечитайте его и поймете на что ориентируется банк. Естественно только на свой интерес.