Актуалізація це що знущання?

Kind74 14 декабря 2021, 7:36
Моя тьоща лежача людина.81 рік.Отримує пенсію в приваті.Вчора дружина зайшла в приват 24.І о щастя. Пише що потрібно пройти актуалізацію.Пройшли вчора актуалізацію, прийшла відповідь.Що дані прописки в паспорті і в базі банку не співпадають.Пішла дружина в ПриватБанк відділення.Там сказали пробувати через приват 24. Мені цікаво, як може не співпадати місце прописки? До цього часу все співпадало.а тепер ні.
14 декабря 2021, 9:28
Доброго ранку!
Ідентифікація та отримання банком документів для проходження ідентифікації та актуалізації даних є не забаганкою, а чітким слідуванням діючим законам.
Якщо при введенні даних під час актуалізації вказати адресу прописки відмінну від тої, що вказана в паспорті, фото чи скан якого клієнт прикріпив, актуалізація не буде коректною. Необхідно вказувати актуальні та коректні дані, які збігаються з даними в паспорті. У разі виникнення питань клієнт може звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua або в Приват24 — наші фахівці будуть раді допомогти.

mlp711141
mlp711141
15 декабря 2021, 1:23
Искренне вам сочувствую… Лучше всего, переведите пенсию вашей тёщи в другой банк… И поищите возможности выезда банкиров и нотариусов на дом.