Банк сам собі псує репутацію

RuslanSwe 28 ноября 2021, 9:23
Останнім часом приват досить багато розсилає повідомлень, щодо різного роду акцій про повернення кешбеку.
Загалом, пропозиції не погані. Пару десятків чи сотень гривень кешбеку за звичні покупки це звісно плюс.
Але тут є свої нюанси, взяв участь і на розпродажі з Алі експрес підключив кешбек (11%) від приват, на покупки витратив 800+ грн., тобто 70 грн. кешбеку чистими мало б повернутись. Згодом помітив, що мені нічого не нарахували, написав у підтримку — повідомили, що нарахують до 23.11. Насправді нарахували 20 гривень 26.11, здивувався і знову написав у підтримку. Оформили звернення- повідомили, що перерахують і виплатять до 23.12.

Вирішив також взяти участь в акції при оплаті картою віза в епіцентрі (там така фішка, якщо покупка за кредитні кошти то кешбек подвоюється і становить 10%, тобто 8% чистими), підключив і перейшов в меню картки для підвищення кредитного ліміту. І вперше за більш ніж 10 років користування послугами приват, мені відмовлено у підвищенні ліміту. За всю історію користування в мене не було жодного протермінування навіть на одну гривню, я вільно в декілька кліків змінював ліміт (банк завжди піднімав його більше ніж мені було потрібно, доводилось знижувати самостійно).
А тут відмовлено 5000, 3500 — ви серйозно???)))

Для прикладу- в дружини мастеркард від приват, з цікавості спробували -погодили ліміт на 5000 в декілька кліків.

Тут пазл і склався, система ретельно фільтрує і прораховує тих хто бажає скористатись акційною пропозицією тому відхиляє підвищення. Також могло вплинути те, що звернувся стосовно не доплати смішних 50 грн.

Це реально дивно.

Для мене це чудовий-стабільний банк, в мене не було притензій до нього раніше. Будь які питання вирішувались швидко. Чудовий інтернет-банкінг.

Дані пропозиції є привабливими, і можуть привернути увагу, та заохотити клієнтів вибрати саме приват.

Але таке виконання навпаки відлякує та псує репутацію.
Я особисто був за приват кращої думки.
28 ноября 2021, 10:23
Ліміт встановлюється для кожного клієнта індивідуально та розраховується за допомогою складної математичної моделі, що включає в себе сотні факторів. Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення. Як бачимо за останньою заявкою ліміт було збільшено.
Що ж до кешбеку, питання було розглянуто профільними фахівцями, кешбек буде зараховано на картку.

RuslanSwe
RuslanSwe
28 ноября 2021, 11:15
Підтверджую підняття ліміту, відправив повторну заявку після публікації відгуку, вказавши дані про свій автомобіль, прикріпив фото свідоцтва про реєстрацію- ліміт підвищили. Стосовно індивідуальності розрахунку мені відомо, кредитна історія позитивна. Було б дуже добре, якщо помилився у висновках.
krv77
krv77
29 ноября 2021, 12:02
Логично. Вы же снижали себе лимит?
Вот банк больше его может и не повысить…