Злочинці

Я встановив кредитний ліміт 0.
Приват банк намалював мені кредит
27 ноября 2021, 11:34
Ваше питання розглядалося нашими фахівцями, однак, на жаль, ви не виходили на зв’язок, щоб уточнити необхідну інформацію. Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб з’ясувати, про який кредит йде мова.

28 ноября 2021, 21:40
Вы уверены в своих умственных способностях? Хорошему тону, манерам общения, никто никогда не учил?
27 ноября 2021, 18:32
І в чому проблема… Не користуйтесь кредитними коштами та й все. Інші он жаліються, що роками отримати ліміту не можуть.
Zhmunya
Zhmunya
28 ноября 2021, 6:20
Человек понятия не имеет что такое кредитный лимит и чем он отличается от кредита, который ему якобы установили.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
28 ноября 2021, 11:56
І в чому проблема… Не користуйтесь кредитними коштами та й все.
=============

Как видно из отзывов на форуме, кредитным лимитом пользуются не всегда клиенты. А вот выплачивать кредит, приходится клиенту. Ну ненужны человеку кредитные деньги, он так для себя решил, нет у него желания жить в долг, живёт на свои! Не вижу в этом никаких проблем и ничего плохого. Но нет же… банк за клиента решил по-другому, напрочь забыв про клиентоориентированный подход. И разве такое отношение к клиенту, как навязывание своей воли можно назвать сотрудничеством и это не является проблемой?
28 ноября 2021, 12:06
Так хіба хтось заставляє користуватись кред. коштами? Кред. ліміт — це ще не кредит, це лише можливість скористатись кред. коштами при потребі.Ну є і є - нехай клієнт попвнює карту власними коштами і в кредитні не залазить та й все. Зрештою, якщо ліміт йому так очі муляє, то нехай у додатку обнулить його та й по всьому.
28 ноября 2021, 21:46
Перечитайте форум. Сколько раз слизывали кредитные средства даже при нулевом лимите, через доверенные сайты, без смс, звонков на финансовый номер, причем суммами до 150 грн., которые не подлежат спорам (но много раз.), с карт которые вообще никогда не подвязывали ни к каким интернет магазинам
28 ноября 2021, 22:09
Форум я постійно читаю. Так, повідомлень про крадіжки коштів, зокрема з приватівських карт багато. Хоча більшість з них відбувається із-за необережності чи недотриманні правил безпеки самими клієнтами. Телефонне шахрайство, скімінг, угон сім-карти, введення даних картки на шахрайських сайтах, ненавмисна підв`язка картки до різних сервісів, передача даних картки третім особам (по необережності) — це основні причини крадіжок коштів з картки. Хоча і зливання даних карток співробітниками банку теж має місце — у цьому я не сумніваюсь. Але у такому випадку карткою взагалі небажано користуватись — незалежно від того, власні на ній кошти чи кредитні.
Прості заходи безпеки — заборона сплати в інтернеті, встановлення лімітів, використання ідентифікованого тел. номера, блокування картки якщо вона не використовується довший час могли б значно знизити ризик крадіжок коштів.
Разом з тим визнаю, що клієнт має право відмовитись від кред. ліміту — нехай обнулить його у додатку, звернеться на гарячу лінію чи у відділення.
У мене зворотня ситуація — мав ліміт, користувався, потім банк мені обрубав ліміт на розстрочки (хоча я нічого не прострочував і не порушував), після цього я сам у додатку обнулив кред. ліміт. Більше він у мене не з`являється.
Jokets
Jokets
28 ноября 2021, 18:38
Так в чем проблема взять карту для выплат которая не имеет кредит линии?
krv77
krv77
29 ноября 2021, 12:08
Пополнение у неё 0.5% комиссия …