Шарага

Вячеслав Климович 23 ноября 2021, 13:31
Кредитный лимит дают или повышают только избранным. Потдержку онлайн можно прождать пол дня. На пенсии, а при оформлении понятия лимита надо код ердпу места работы. Документы о доходе с места работы. А на пенсии ты изгой и ни каких лимитов. Единственный банк шарахающийся отпенсиона.
23 ноября 2021, 14:52
Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити час очікування наших клієнтів, але іноді обставини грають проти нас. Бачимо, що система повідомила вас про можливе очікування протягом 10 хвилин. Дякуємо за ваше терпіння.
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту та його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами банку, приймайте участь у акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються та аналізуються, при використанні картки, як особистої, ви можете у будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшено і ви зможете скористатися ним.

mlp711141
mlp711141
24 ноября 2021, 1:44
Искренне вам сочувствую. Я сам не рад, что связался в 2014 году с этой шарашкиной конторой.
Вячеслав Климович
Вячеслав Климович
24 ноября 2021, 8:44
Ой да ладно прийдет смс о повышении! Вы сами в это врите 12 лет с банком! Эти стандартные отписки о математических способностях виртуального идола надоели!