Банк, що співпрацює з шахраями!

Alena2021 22 ноября 2021, 9:21
В мене виникла дуже неприємна ситуація: домовилася про продаж дитячої іграшки і мені «покупець» скидує «чек про оплату» — натискаю на посилання і мене перекинуло на сайт privat24.perekazu.com (доречі сайт так і працює та продовжує грабувати), оформленний дуже схоже на додаток Приват24(я взагалі подумала, що відкривавається мій додаток). Далі, як зазвичай, «введіть логін і пароль», дзвінок від банку «підтвердіть вхід у Приват24» і відкривається мій кабінет. Перевіривши відсутність надходження суми, звичайно ж, чекаємо декілька хвилин і заходимо і перевіряємо знову (процедура та сама: логін, пароль, дзвінок-підтвердження) і ось воно: на рахунку КРЕДИТНОЇ картки «0″ без жодної смс, дзвінка з додатковими питаннями, уточненнями! Подзвонила на гарячу лінію і прошу:«Блокуйте суму і картку!», а оператор: «так, бачу що по Вашій картці проводиться операція», кажу: «блокуйте!», а він «переключаю на спеціаліста, який зайняється заявками на повернення коштів». Склали заявку з формулюванням: «повернення коштів, в звязку з шахрайськими діями». На наступний день оператор гарячої лінії вже каже, що «підозра на шахрайські дії, бо відмічений код 3dSecure», кажу «не може бути, не було жодних підтвердженнь від мене!». У відділенні взагалі ніхто не може, навіть чек надати, тільки платну виписку по рахунку, на гарячій лінії, щоб надати виписку за один день, спитали ВСЮ можливу особисту інформацію. Замовила у оператора роздруковку дзвінків і наскільки ж все стало зрозуміло! Звернення на гарячу лінію 15:42(співпадає з часом оформлення заявки № 1742269), а о 15:45 надходить смс — «розваги ПриватБанк, а в тексті смс: «ваші картки заблоковано».
Тобто захисту від шахраїв Приватбанк не надає адже САМ з ними співпрацює! Провести операцію по зняттю ВСІХ кредитних коштів по-перше нехарактерною для цієї картки сумою, по-друге з невідомого пристрою і по-третє без будь-якої перевірки особи, яка проводить цю операцію, може тільки зацікавлена сторона!
22 ноября 2021, 11:24
ПриватБанк не співпрацює з шахраями, а навпаки веде активну боротьбу з протизаконними діями недобросовісних осіб. Якщо ви продаєте товар на інтернет-майданчику, для отримання переказу на картку за продаж товару необхідно зазначити лише номер картки, про що ми неодноразово попереджали. Ні в якому, разі не потрібно переходити по сумнівним посиланням та, тим паче, вказувати ваші дані та паролі.
За вашим зверненням в підтримку, ми подали заявку на оспорювання операції, однак, на жаль, вона не може бути оскаржена, згідно правилам міжнародних платіжних систем, так як при її здійснені було коректно вказано одноразовий пароль безпеки.
Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Радимо вам звернутися в поліцію, а ми, зі свого боку, приймемо усі міри після офіційного запиту правоохоронців.
З повагою, ПриватБанк.

22 ноября 2021, 10:41
Старо как Рим вас просто развели мошенники Фишинговые ссылки
Это ссылки на мошеннические интернет-ресурсы, чаще всего на копии сайтов известных организаций, банков, интернет-магазинов, социальной сети и т. д. Перейдя по такой ссылке вы попадаете на ресурс, где вас разными приемами пытаются заставить ввести свой логин и пароль.
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
22 ноября 2021, 12:12
домовилася про продаж дитячої іграшки
===========

А игрушка ещё продаётся?
OkeyDoki
OkeyDoki
22 ноября 2021, 19:55
Ну так зашла на фишинговый сайт. Ввела данные. Дала дальше согласие, а теперь говорить что все поснимали…

Не хочу конечно йорничать ну все-таки…

«Мама в детстве не научила. Доверять незнакомым людям и переходить по ссылкам от незнакомых людей так тем более.»

Молодец. Сама зашла, сама подтвердила, а теперь говорит что банк плохой.
viktor2sory
viktor2sory
24 ноября 2021, 14:54
При звонках на гарячую линию, нет возможности быстро связаться сообщить о проблемном вопросе, банк перезванивает, уточняя операцию перевода одной гривны и не перезванивает при переводе значительных сумм, это тихое сотрудничество с мошенниками…
Dyraki1927
Dyraki1927
24 ноября 2021, 22:26
14.11.2021 произошла точно такая ситуация. Подавала не игрушку, а вышиванку. Мои действия аналогичные (может из-за отсутствия интернет знаний), прошла по ссылке, вошла в приват24 и пошли мошеннические списания. С карты для выплат- около 8 тысяч. Звоню 3700, блокирую сама и прошу оператора быстрей всё блокировать. Она целых 4 минуты «ведёт допрос» и потом сообщает, что с моей (навязанной) кредитки произошло списание на АЗС -обнулили всё !!! За секунды. Я подала заявки. Приват не решил НИЧЕГО. Спасибо форуму за ответы.
24 ноября 2021, 23:19
Когда у мошенников уже есть доступ к приват-24 они все равно могу по новой разблокировать банковскую карту и украсть ваши деньги вдобавок даже поднять лимит и украсть)))