Проблему вирішено, оцінка чудова!

OleksandrConsul 15 ноября 2021, 19:50
Будучи о довготривалому відрядженні за кордоном, проводив по декілька місяців у різних країнах, отримуючи місцеві номери телефонів. Це значно ускладнювало мої розрахунки по картці, бо деякі закордонні оператори не дозволяють отримувати смс з короткого номеру ПБ. Таким чином, кожний переказ з карти був у зоні ризику, бо смс «підтвердження» могло і не надійти.

За останні 4 місяці звертався до служби підтримки біля 20 разів і лише в одному випадку проблема не могла бути вирішена «на місці» онлайн. За своїм фахом приймав участь у розробці технологічних рішень для 7 банків в т. ч. за кордоном, тож знаю, яка б не була технологія, «людьский» фактор є найголовнішим у вирішенні проблем клієнта. Варто пам’ятати, що на «тому» банківському кінці також сидять люди, тож сподіваючись на їх професіоналізм, ми, як мінімум, маємо бути ввічливими.

Хочу подякувати службі підтримки ПБ та, зокрема, Вадиму (і його 3 години сьогодні) за розуміння індивідуальної ситуації клієнта та допомогу у вирішенні питань.
15 ноября 2021, 20:25
Раді, що ви оцінили роботу підтримки настільки високо. Будемо намагатися й надалі надавати вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.