Приват списал деньги с карты!!!

Anshat 8 ноября 2021, 10:50
При проверке баланса карты, оказалось что у меня списали почти 1000 грн, причем в архиве операций этих данных нет, вечером был плюс на карте, а утром получился минус, соответственно я не могу воспользоваться своими деньгами, ещё и долг появился!!!
Онлайн консультант сказал что в привате сбой и деньги списались повторно!!! Но это нигде не отображается!!! Кроме минусового баланса. Если ситуация не решится, больше этим банком пользоваться не буду!
8 ноября 2021, 11:57
При проведенні оплати на сторонніх сайтах або в мережі терміналів іншого банку сума може бути зарезервована на картці, а фактичне списання відбувається пізніше за запитом торгової точки. У вашому випадку, банк отримав два запити, один на резервування, а інший на списання такої ж суми торговою точкою. Кошти можуть знаходитись в резерві до 11-днів, що регламентовано правилами міжнародної платіжної системи. Якщо протягом 10-ти днів в банк не надходить запит на їх списання, гроші автоматично повертаються на доступний баланс картки. Кошти можуть повернутись раніше, якщо до банку надійде відповідний запит про виведення їх з резерву.
Якщо ви не проводили оплату в даній торговій точці то за вашим зверненням в підтримку ми можемо подати запит на оскарження тієї чи іншої оплати.
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку та проведемо роботу з фахівцем, щоб покращити якість обслуговування.