Списання коштів з карти без відома їх власника.

patriot86 29 октября 2021, 17:17
Хочу розповісти історію яка трапилась зі мною вперше за весь час користування банківськими послугами.
Отже справи такі, 14.10.21 я вирішив підключити собі онлайн ТВ, знайшов постачальника контенту youtv, скачав додаток і вибрав пакет спробувати за 1 грн на 14 днів, перейшов на сайт, вказав карту, суму, надійшов запит на підтвердження оплати, оплатив, кошти списало, послуга перегляду контенту надалась youtv.
Сам сервіс перегляду мені не сподобався тому я відмовився ним користуватись, видалив і забув про нього.
І ось 28.10.21 зайшовши в додаток Приват24 я бачу що відбулось списання коштів за телекомунікаційні послуги в сумі 99 грн які я навіть не підтверджував, тобто відбулося списання моїх коштів без мого відома.
Зв’язався з оператором і виявилось що це оплата за youtv, на моє питання яким чином списались мої кошти без підтвердження оператор сказала що це оплата в інтернеті і таке може бути тому що я оформив підписку і вони нічого зробити не можуть.
Мене обурює те що без мого відома списують кошти і банк якому я довірив для зберігання свої кошти при цьому нічого не може зробити. Я отримав стандартні відповіді що рекомендують написати заяву в поліцію, карту заблокувати і ваше звернення передано до служби безпеки банку, очікуйте на смс повідомлення про результат, доречі термін розгляду до 120 днів сказали.
Щодо youtv то їх оператор сказав що ви мали читати на сайті і коли погоджувались на підписку там було вказано що буде авто продовження тобто автоматична оплата і ніхто нічого не буде повертати.
В результаті карту заблоковано, замовлю іншу, але факт в тому що відбулося автосписання за послугу яку я не замовляв, а банк розводить руками що нічого не може зробити.
Для інформації оплата за перегляд ТВ 1 грн за 14 днів, потім 99 грн за місяць і потім аж по 399 грн і це все тому що є авто списання, у вас навіть ніхто не запитає про дозвіл на оплату. Тому будьте уважні при оплатах в інтернеті!!!
29 октября 2021, 19:09
Добрий вечір!
Залишаючи дані картки на сторонніх сайтах та підтвердивши авторизацію картки, ви даєте згоду на подальші списання з картки без додаткового підтвердження. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. В подібній ситуації, відв'язати картку можна в особистому кабінеті даного сайту чи сервісу, або при зверненні в нашу підтримку, що і було зроблено у вашому випадку, однак зверніть увагу, що сайт може ігнорувати повідомлення про відмову, та відправляти запити на списання в банк повторно, оскільки платіжні системи (VISA і Mastercard) не вимагають, а рекомендують сайтам реагувати на запити банку про видалення підписок. Для 100% гарантії припинення списань, вам необхідно додатково припинити підписку або видалити карту в особистому кабінеті сайту.
Ми склали декілька простих правил, що допоможуть вам безпечно проводити оплати в інтернеті — https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
З повагою, ПриватБанк.

29 октября 2021, 17:32
«знайшов постачальника контенту youtv, скачав додаток і вибрав пакет спробувати за 1 грн на 14 днів, перейшов на сайт, вказав карту, суму, надійшов запит на підтвердження оплати, оплатив, кошти списало, послуга перегляду контенту надалась youtv.»

А правила читать не пробовали…
Если вы делаете подписку на те или иные сервисы и оплачиваете эту подписку банковской картой, то сервис запоминает все реквизиты, а банк знает, что это подписка на сервис с ежемесячной оплатой и на эту подписку не распространяется необходимость ежемесячного подтверждения платежей.
После отказа от пользования сервисом вам необходимо было отказаться от подписки, чтобы деактивировать функцию ежемесячного начисления и снятия абонплаты за подписку.
Кстати, если вы на этом сервисе оплатите картой другого украинского банка,
то по аналогии, с той карты тоже будет сниматься ежемесячная плата без необходимости подтверждения платежа.

«Мене обурює те що без мого відома..»

Когда вы первый раз подтвердили оплату за пользование сервисом — вы дали согласие на ежемесячное безакцептное списание денежных средств с банковской карты.
Повторюсь, «правила пользования» пишут для того, чтобы их читали и выполняли,
а не игнорировали, а потом истерили и жаловались…

Зайдите на сервис и отмените подписку
и не морочьте голову сотрудникам банка…
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
29 октября 2021, 17:51
Тут, пожалуй, полностью соглашусь и поддержу свидетелей привата. Вины банка тут нет.
«Тому будьте уважні при оплатах в інтернеті!!!» — золотые слова! :)
29 октября 2021, 23:47
Я оплатив послугу онлайн ТВ вона мені не сподобалась я нею більше не користуюсь. Як банк допускає оплати без підтвердження. Це наприклад я пішов до лікаря і оплатив через сайт послугу консультації, то через місяць в мене автоматично не списує кошти повторно тому що я там вже був. Чомусь коли я що місяця оплачую мобільний чи домашній інтернет на сервісах в мене завжди запитує підтвердження оплат і це не повторюється автоматично через місяць, а я сам вирішую коли саме і яку суму оплачувати.
30 октября 2021, 0:08
Patriot86
«Я оплатив послугу онлайн ТВ вона мені не сподобалась я нею більше не користуюсь.»

Вы активировали подписку на услугу, оплатив её,
и не аннулировали эту подписку, прекратив получать услугу.

Если не понимаете разницы между подпиской и разовым платежом — попытайтесь хоть раз и пролностью ознакомиться в интернете с базовыми понятиями, а не придумывать свои отфонарные примеры…

Очень рекомендую внимательно изучить п. 15
«Пользовательского соглашения»
и не забыть проштудировать п. 25 по этой же ссылке…
29 октября 2021, 17:51
Взяли подписку пробную на 14 дней которая вам не понравилась, НО вырубить ее на сайте компании не сделали (удалил программу) очень умно. Вы сами допустили оплату и дали на это разрешение компании
29 октября 2021, 23:55
Якби просто надійшов би запит на оплату за цю послугу тобто чи я підтверджую її то взагалі питань ніяких не було б, я просто відмовив і все, а так кошти в тиху списав банк.
30 октября 2021, 0:12
Patriot86
«Якби просто надійшов би запит»

Если бы вы хоть раз внимательно ознакомились
с «Пользовательским соглашением», размещённым по адресу https://youtv.ua/terms.html
возможно меньше стали бы фантазировать…
Вы либо принимате условия предоставления конкретной услуги,
и пользуетесь ею, либо не принимаете и не пользуетесь — третьего не дано…
30 октября 2021, 7:32
Вы уже дали согласие свое во время подключение услуги, вы что совсем идиот? Сколько раз вам надо повторить? Это ваша безответственность, или ваша любовь в к халяве, но никак не проблема в банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Списання коштів з карти без відома їх власника.