Приватбанк використав мої персональні дані в своїх особистих цілях

Lenochka2017 26 октября 2021, 21:47
Нещодавно Приватбанк дозволив мені вхід до Приват24 (з 2015 року мені було заблоковано доступ до цього ресурсу і банк взагалі не надавав інформацію в цифрах щодо стану мого карткового рахунку) і я, ознайомившись з виписками по картковому рахунку у Приват24, була просто шокована свавільлям і вседозволеністю цього державного банку. Мало того, що Приват нараховував якісь захмарні відсотки за договором надання послуг за 2006 рік за яким сам банк не встановив відсотки, оскільки в договорі банк не визначив відсоткову ставку, до того ж ще і строк вимоги по даному договору сплив у 2018 році, так Приватбанк використав мої персональні дані у особистих цілях, а саме
29.02.2020 року Приватбанк нарахував мені 565 473,70 грн. (565 тисяч !!!) боргів по відсотках, а далі (увага !!!) сам банк відповідно свого особистого рішення поповнив мій рахунок на суму 536 419,70 грн. (536 тисяч !!!) і списав ці кошти як відміна штрафів за минулі періоди.
Зважаючи на цю ситуацію та на Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» я особисто вважаю, що Приватбанк таким чином провів відмивання своїх тіньових доходів з використанням моїх персональних даних без мого дозволу на це.
Я особисто не надавала Приватбанку розпорядження поповнювати мій рахунок на суму більшу як півмільона гривень, до того ж беручи до уваги, що відповідно до ст. 20 зазначеного вище закону фінансові операції є пороговими, якщо сума, на яку здійснюється кожна із них, дорівнює чи перевищує 400 тисяч гривень. А також зважаючи на те, що відповідно до ст. 6 того ж закону, банки є суб'єктами первинного фінансового моніторингу, та відповідно до ст. 8 суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний забезпечувати відповідно до вимог, встановлених відповідним суб'єктом державного фінансового моніторингу, належну організацію та проведення первинного фінансового моніторингу, що належним чином надасть можливість виявляти порогові та підозрілі фінансові операції (діяльність) незалежно від рівня ризику ділових відносин з клієнтом (проведення фінансових операцій без встановлення ділових відносин) та повідомляти про них спеціально уповноважений орган, а також запобігати використанню послуг та продуктів суб'єкта первинного фінансового моніторингу для проведення клієнтами фінансових операцій з протиправною метою.
Таким чином Приватбанк, не зважаючи на законодавство України, не став подавати до суду щодо стягнення заборгованості, хоча я неодноразово повідомляла Привату, що я готова оспарювати нараховану ним заборгованість у любому розмірі лише в судовому порядку, а незаконно відмив свої тіньові доходи на суму більше як півмільона гривень, використавши при цьому моє ім'я, номер мого паспорту, ідентиф. номеру та інших даних «красиво» підводячи мене під можливу кримінальну відповідальність у розумінні статті 23 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Ніякі мої вимоги до банку щодо надання копій документів на підставі яких було проведено банком операцію поповнення карткового рахунку не мали успіху — у відповідь самі відписки.
Таким чином слід зазначити, що пересічні громадяни не мають ніяких прав у боротьбі з свавільлям Приватбанку, так як у 2016 році я вже подавала заяву до правоохоронних органів у зв’язку з іншими незаконними діями привату, два рази зверталась до слідчого судді з приводу безпідставного закриття досудового розслідування, два рази розслідування поновлювали, і всеж таки його закрили за обставинами які мені на цей час не повідомили. Адже Приватбанк це державна установа, як же пересічний громадянин може називати якісь дії державної установи незаконними!!!
Тож хто небудь відновіть права людей.
Порада для інших клієнтів привату, що мають картки Універсальні за договорами до 2010року, перевірте інформацію щодо стану свого рахунку, можливо ваші персональні дані також було використано незаконно.
PS. маю на руках усі підтверджуючі документи, які за вимогою Мінфіну будуть надані для перевірки.
27 октября 2021, 10:09
Банк веде свою діяльність керуючись чинним законодавством та в його рамках завжди готовий піти назустріч клієнтам. Як було у вашому випадку, через відсутність платежів на рахунок погашення кредиту були нараховані штрафи, котрі передбачені умовами договору. В свою чергу банк прийняв рішення та провів часткове списання заборгованості з метою надати можливість вам погасити прострочену заборгованість і обслуговуватись в подальшому.
У відповідь на ваше звернення банком було сформовано та направлено на вашу електронну пошту офіційний лист з інформацією по вашому питанню.

mlp711141
mlp711141
27 октября 2021, 3:41
Бегите подальше от этого банка. Эти проблемы — пока цветочки…
OkeyDoki
OkeyDoki
27 октября 2021, 9:31
Это называеться списание кредитной задолженности. То как это банк будет делать вам по сути без разницы это первое. Так как он может спокойно деньги загнать так и списать. Это он решает как ему лучше сделать. Ведь если он подаст в суд. То суд спишет все проценты и оставить только тело кредита.
Второе по поводу договора. Там по — любому есть строчка на основание тарифов. А тарифы у банка меняються и проценты то возрастают то падают + процент за просрочку.
Тем более банк же вам ничего не выставляет. Вот если он вам выставить что-то за это. Тогда имеет смысл этот бугурт.
27 октября 2021, 15:26
Это называеться списание кредитной задолженности.
=============

Это называетЬся — злочiн.
Списание задолженности налоговая расценивает как доход физлица и соответственно с этого дохода нужно заплатить налоги.
28 октября 2021, 16:14
Налог платится, если банк прощает тело кредита или часть тела. Остальное налогом не облагается, т.к. не является доходом.
29 октября 2021, 10:44
Если банк прощает тело кредита или часть тела.
============

Это всего-навсего ваше мнение… ничем не подкреплённое. Списание коммунальных долгов считается доходом (по мнению налоговиков). Выдача кредита, тоже услуга, только финансовая. Ничем эта услуга не отличается от коммунальной, поэтому налоговики могут считать это доходом.
29 октября 2021, 17:38
Это не мое мнение. :) Читайте законодательные нормы, статьи юристов на данную тему, изучайте судебную практику. Кроме того имеет значение, прошел ли срок исковой давности или нет. Имеет значение, был ли официально уведомлен заемщик о списании долга, а также имеет значение размер списанного долга и т. п.
Только для вас и только сегодня, дабы вы не писали в комментариях разные личные фантазии, которые ничем не обоснованы, даю информацию к размышлению по данной теме, в которой присутствуют ссылки на законодательные нормы, в частности НКУ, и на постановления ВСУ. Пользуйтесь на здоровье! Благодарности не нужно. :)
29 октября 2021, 18:27
Ваши ссылки только подтверждают мои слова. Учитывая, что закон как дышло, при списании пол ляма с клиента, клиент может «попасть» на довольно крупную сумму, ничего не подозревая.
29 октября 2021, 23:04
Интересно то, что после написания мною отзыва, приват закрыл мне кредитную карту, обнулив долг. и я подозреваю что передал долг факторинговой компании, вот сейчас пытаюсь истребовать информацию. но меня не пугают коллекторы, с ними легче решить вопрос через суд чем с приватом. получила выписку с бюро кредитных историй. и была в очередной раз шокирована. в выписках по карте с приват24 указана общая сумма долга как я уже писала более полмиллиона гривен, а суммы с кредитной истории в разы меньше. так например за 2020 год по выписке по карте в месяц банк насчитывал 35−38 тысяч долга по процентам и штрафам, а в выписке из кредитной истории в месяц до 2 тысяч долга по процентам и штрафам. тоесть заоблачные суммы долга насчитывает приват натихаря. Это окончательно убедило меня в том что приват меня втихую использовал, обставив всё так, что я якобы должна быть рада тому что мне списали долг. вот так то.
27 октября 2021, 17:46
В моем договоре от 2006 г. нет даже строчки как сейчас пишут что «умови та тарифи знаходяться на сайті Приватбанка» и не указана процентная ставка. Вобще ничего.
27 октября 2021, 10:42
Вот наши люди не перестают удивлять. Вначале отзыва автор пишет что банк начислял проценты, штрафы и походу пени на долг тем самым образовали космическую суму долга и по итогу банк отменил эту задолженность ибо возможно действительности этот долг был не корректно посчитан. Но наш человек и тут недоволен. Закон о фин мониторинге каким-то чудом и своей дикой фантазии умудрился приплесть к ситуации, хотя он вообще никак сюда не лезть. Вывод один: банк считает долг, значит банк плохой. Банк списал задолженность и снова банк плохой. Так может не банк такой, а вы тупенький?
27 октября 2021, 17:41
Вы просто не знаете все подробности моей ситуации, о которых здесь долго писать. Это вам так на первый взгляд кажется что банк пошёл мне навстречу, но на самом деле Приватбанк зарабатывает на картах Универсальных левые доходы. До 2019 года к этим картам банк не открывал банковские счета. Все держатели карт Универсальных платили на них по номеру самой карты или по номеру идентификационного кода, а все платежи от всех клиентов поступали на единый неизвестно на кого оформленый счёт. Все остальные украинские банки открывают каждому клиенту отдельный карточный счёт. По определениям юристов Приватбанк не может доказать выдачу кредита так как человеку не открывался банковский счёт, поэтому не подаёт в суд, а если и подаёт, то остаётся ни с чем.
27 октября 2021, 18:34
Ну так путь дорога в суд и там что-то доказывайте, коль вы так правы
27 октября 2021, 17:26
На жаль на мою адресу надійшов лише лист у вересні 2021р. з повідомленням, що банк не може виконати мої вимоги надати копії документів.
28 октября 2021, 16:24
Lenochka2017, я так и не понял, что вы от банка требуете? Хотите, что бы он вернул всё, как было — все списанные начисления обратно? :)
З. Ы. Юрлица не несут уголовной ответственности. Наверное, поэтому у вас ничего и не получилось со следствием. Такую ответственность могут нести конкретные люди, работающие в банке, если нарушают статьи УКУ.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк використав мої персональні дані в своїх особистих цілях