Требуют 5000 за терминал

Val23 25 октября 2021, 2:01
В мае 2021 года я сдал терминал обратно в приват банк. Несколько кнопок были залиты краской, что не повлияло на его исправность. Принимающая девушка при мне позвонила куда-то описала ситуацию и подтвердила, что он исправен, т. к она его включала и проверяла. По телефону ей сказали «принимай». Взамен я получил «акт приймання -передачі обладнання». В котором написано: «обладнання знаходиться в справному стані».Прошло 5 месяцев и стали поступать звонки с требованиями оплатить 5000 грн за терминал, который не работает. Я написал, а онлайн поддержку, показал акт, моя обращение зафиксировали и позже на почту я получил ответ

https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-194/?lang=uk 3.6.1.3.1.6. В разі пошкодження чи втрати Терміналу Клієнтом вимагати від нього відшкодування збитків на суму вартості втраченого Терміналу. 3.6.1.2.2.14. При втраті або розкраданні термінального обладнання, наданого Банком, впродовж 3 робочих для Банку днів сповістити Банк про такий факт та відшкодувати вартість термінального обладнання в строк не пізніше 10 робочих для Банку днів з моменту виставлення рахунку Банком у розмірі: • 5000 грн. за POS-термінал, miniPOS-терминал або мініпринтер; • 500 грн при псуванні/втраті периферійних пристроїв (блок живлення, пін-пад).

Не совсем мне ясен ответ
Ведь у меня на руках акт
А по ссылке из письма я нашёл и такой пункт 3.6.1.6.6. Факт повернення термінального обладнання Банку фіксується Сторонами в Акті приймання-передачі обладнання

что скажете?
25 октября 2021, 12:19
Вже перевіряємо деталі по вашому випадку. За результатами перевірки напишемо вам в приватні повідомлення.

BlackDog36
BlackDog36
25 октября 2021, 10:05
Банк не матиме шансів нічого отримати від вас, навіть у суді. У вас на руках є документ, якій підтверджує, що обладнання знаходиться в справному стані. Якщо він поламався — то це вже, вочевидь, було після підписання банком Акту. Тільки, будь ласка, припиніть всім розповідати, що ви й насправді залляли термінал фарбою :)
mlp711141
mlp711141
25 октября 2021, 23:35
Вас просто хотят ограбить…