Обережно шахраї!!!

kombat3033 19 октября 2021, 10:46
Я більше 15 років був клієнтом цього банку, але місяць назад в мене самим наглим чином вкрали кошти з карти і банк цьому допомагав!!! Це просто на голову не налазить!!! Уявіть, що у вас з карти списують кошти без вашого підтвердження… Уявили? От і я не міг цього уявити, навіть у страшному сні, при тому що інформацію про карту я не надавав нікому!!! Я в ту ж хвилину заблокував карту і поскаржився в банк, кошти ще були на рахунках банку, але мені повідомили, що гроші вони передадуть шахраям, а я буду їх винен банку!!! Тепер банк вимагає в мене відсотки за користування грошами які сам же вкрав!!! Нікому не раджу цей банк!!! Або будьте готові до того що вас теж обікрадуть…
19 октября 2021, 11:24
Оплати можуть здійснюватися при коректному введенні платіжних даних картки на сайті, що мають бути відомі лише її власнику. Співробітники банку не володіють цією інформацією.
Дані картки треті особи могли отримати з необережності, або більш витонченими методами.
Банк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness

Jokets
Jokets
19 октября 2021, 13:17
Если это кража то полиция в помощь ну и потом суд.