Крадіжка коштів з кредитної карти.

tkoshalko86 12 октября 2021, 11:10
Вранці 10.10.21 я прочитала в вайбер повідомлення від Приватбанку, що «ви здійснили операцію, яка вимагає додаткового підтвердження…» Оскільки повідомлення надійшло о 5.30, напружилась, бо спала і ніяких операцій не проводила. Зайшла в приват24 і побачила, що з карти Універсальна було списано 2 платежами 925.73 грн о 4:37 і 30.67 грн. о 4:38 год. Одразу ж написала в «допомога онлайн», де мені натякнули, що то я сама могла «підключити платіж на даному сервісі». Це виключено, тому що для підключення будь-яких платежів потрібно вводити дані з карти, я цього не робила. Попросила заблокувати карту і оформити звернення в службу безпеки (1681707). Сьогодні, 12.10, зайшла в приват24 перевірити ситуацію з картами і отримала повідомлення від доблесних відписантів — «ви можете звернутись до одержувача коштів, якщо відмовить — відкриємо спір…, це допоможе збільшити шанси на оскарження операції». Але шановні, я не здійснювала ніяких операцій, про що і було повідомлено оператора. Більше того, ніяких підтверджень про списання коштів не отримувала, тільки помітила факт списання, а це вже прогалина в безпеці. Сьогодні ж, 12.10, звернулась за повторною онлайн-консультацією до оператора і, о диво, таки я сама винна в крадіжці коштів (згідно з думкою оператора Юлії), про що вона мені прямо написала. Тобто, банк всю відповідальність намагається перекласти на мене, як користувача карти. бо я, цитую: «власник карти… клієнт несе відповідальність в повному обсязі за всі операції здійснені по карті». А те, що вони здійснюються без мого бажання і відома — то нічого? Хіба не банк має забезпечувати безпеку проведення таких операцій, проводити перевірку/ ідентифікацію платежів? Мене обурює не тільки перекладання відповідальності на жертву шахрайських дій, а і обслуговування. Бо по 10 хвилин чекати відповіді після кожного питання. а потім отримувати відписку — це сильно. Раджу попрацювати над якістю обслуговування.
12 октября 2021, 12:16
Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо на сайті були введені дані картки, що відомі лише її власнику та даний дозвіл на подібні списання. Заявка на повернення коштів в роботі та буде оброблена згідно з правилами міжнародної платіжної системи. За результатом її обробки ви будете додатково проінформовані.
Ми проаналізуємо ваше звернення в підтримку для покращення якості обслуговування.

tkoshalko86
tkoshalko86
12 октября 2021, 13:17
Дозвіл на списання не надавався, дані карти нікому не передавались. Крім того, вже після блокування карти намагання нею скористатись продовжились, про що теж було оперативно повідомлено оператору.
abstractme
abstractme
12 октября 2021, 13:38
Схожа ситуація і у мене, тільки поцупити гроші не вдалося: https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/249073/ Те ж саме ПБ розповідав про якийсь сервіс і натякав що то з мого боку був злив даних, або ж я сам хотів підписатися на цей сервіс. Проте дуже цікаво звідки в моєму випадку у злодіїв дані картки, яку я щойно оформив, особливо беручи до уваги те, що я навіть не відкривав прихований номер карти і не робив запит на cvv2-код (про що банку, підозрюю, відомо). Тобто у банка ці дані були, а в мене — ні. Та все одно після ретельної перевірки «виявилося», що то точно не може бути злив зі сторони банку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Крадіжка коштів з кредитної карти.