kelmore400 6 октября 2021, 18:08
1. ФОП зранку требує новий ЕЦП.
2. Перевипустити ЕЦП не можу, бо система в приваті вимагає актуалізації данних. (Хоча за законодавством в мене ще є час переоформити всі документи.) Тут банк в перше порушив законодавство.
3. Актуалізувати данні самостійно я не можу, через те що в мене має бути хоча б діюча карта фізичної особи.
4. Замовити або перевипустити картку фізичної особи, я не можу через затребувану банком актуалізацію данних.
5. Тобто ФОП і як фізична особа, я не маю на разі доступа до власних рахунків та операцій з ними.
6. Пішовши у відділення для актуалізації данних, мені було відмовлено через наявність лише айді картки. Також менеджер затребувала паперовий документ про місце прописки, який мені ніхто ніде не видавав. Обгрунтовуючи це тим, що мені його мали видати разом з айді карткою, хоча мені просто дали айді картку і все. Через відсутність документу про прописку і за наявності «лише» офіційно затвердженного зразка документу підтверджуючого мою особистість мені було відмовлено в актуалізіції даних. (Тобто я ще мала взяти десь справку про прописку, не відомо де…)
ПРОПИСКА ЗАПИСАНА В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ НА АЙДІ КАРТКУ!
7. Тут банк порушив законодавство в друге, через те що в них у відділенні відсутні зчитуючі пристрої, які могли б зчитати з айді картки інформацію про прописку.
8. Через некомпетентність окремих осіб у відділенні, я втратила можливість користуватися своїмі власними коштами, актулізувати свої дані без нервів, а ще змогла двічі побачити на власні очі як Приват Банк порушує діюче законодавство.
9. ОФОРМЛЮЙТЕ СКАРГИ на Приват Банк, бо закупівля зчитуючих пристроїв для нових паспортів-айді карток мала б вже місце відбутися.
10. Також я оформила скаргу через гарачу лінію Приват Банку. ЇЇ номер 15565831. Сподіваюся вона нікуди не зникне і все ж таки буде розглянута)))
6 октября 2021, 18:48
Добрий вечір!
Вже розглядаємо вашу ситуацію. За результатами вам зателефонуємо.

Jokets
Jokets
7 октября 2021, 10:09
Как много речи что банк нарушил ЗУ, но лишь ваших фантазиях

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблоковані рахунки ФОПа через те що необхідно актуалізувати данні, але айді карткою це зробити відмовили у відділенні