Не дають відповідь торгової точки для проведення арбітража

Klap231627 6 октября 2021, 15:01
13.06. я подав заявку на оскарження транзакцій в АТ КБ ПриватБанк. Через сайт https://privatbank.ua/refund я дізнався, що по цій заяві отримана відповідь від торгової точки з відмовою про відшкодування коштів (22.09.2021). Також зазначено, що з документами можна ознайомитися відправивши лист на chargeback@privatbank.ua в темі листа вказавши номер заявки.
Згідно Правил VISA в ході чарджбек-диспуту передбачена відповідь на претензію виключно банка-еквайєра.
Я не однократно звертався на відділ чарджбеку і також на гарячу лінію ПриватБанка, но відповіді так і не отримав. Прошу по впливати на Ваших співробітників і надати мені відповідь торгової точки до 08.10.2021. В мене сформувалась думка, що її спеціально саботують.
6 октября 2021, 15:35
Ваша ситуація раніше була розглянута нашими профільними фахівцями, результати якої вам сповістили в телефонному режимі.
Додатково, ви отримаєте письмову відповідь від банку в термін, який зазначено регламентом.
З повагою, ПриватБанк.

14025687KLNhp
14025687KLNhp
6 октября 2021, 19:06
Відповідь коли вже всі терміни зійдуть? і не зможу звернутися в арбітраж МПС? А кому ж тоді і для чого буде потрібна така відповідь???

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не дають відповідь торгової точки для проведення арбітража