sartavi 27 сентября 2021, 21:09
Отделение по адресу: Сумы, пл. Независимости, 3/1
Якщо ти VIP клієнт Приватбанку та маєшь «гарних знаьомих» — то закон «нам ні по чому». На мене, як, на той час, на дружину безробітного VIP клієнт була оформлена в лізинг машина VW TAUREG. На той час я лише починала працювати ФОП та мала звіт у нологовій — виручки лише 5000 грн, а ось виплачувати щомісячно повинна була близько 9600 грн. Як так оформили??? — VIP з*вязки.
Як могла зі своїх статків та моєї сім*ї, я погашала лізингові платежі. Машиною користувався в більшості часу до розлучення — вже на сьогодні колишній чоловік — VIP «жаба в дережаблі». Я намагалася домовитися з ним про користування цією машиною сумісно, бо маю 3 дітей. — Але НІ…
Жаба в дережаблі, а я з 3 дітьми пішки до школи та на гуртки …
Зверталась до банку — але лише по його усній заяві по телефону мене заблокували в Приватбанку, ще будучи у шлюбі з ним.
Звернутися на гарячу лінію Приватбанку не виходило — БЛОК від VIP жаби.
Відслідкувати по GPS машину після блоку не можу — ПРИВІТ від VIP жаби.
Ходила в банк — результата не має- зато є постійні смс про проплати та зневага до моїх прав на володіння та користування машиною, і надання переваги колишньому, хоча платила я.
А ще з*явилися штрафи ПДР- і дзвінки з погрозами від Приватбанку чи коллекторів — розумна VIP жаба в дережаблі. Сам їздить — мені штрафи 15.07.2021 № 20.1.0.0.0/7−210702/1600 340 грн; 03.08.2021 № 20.1.0.0.0/7−210724/138 340 грн та інші.
Зверталась до служби безпеки Приватбанку по GPS машину бачили, називали адресу, а коли звернулась з заявою про повернення машини- прийшов лист, що вже 269 днів не праціє GPS — допомогти не можуть, спілкуватись не хочуть — VIP зв*язок.
Зверталась до поліціі — вони, щоб не заводити справу- зіслались на цивільно-правові відносини — VIP пояснення.
Страхова UNIQA, де застрахована машина на повну КАСКА № SUHOCPS-196H5QC від 17.07.2019 відповідають, що незаконне заволодіння — це не страховий випадок (№ 2370 від 16.08.21)
VIP Жаба заховав машинумоєї сім*ї, оплачену за рахунок зароблених мною коштів, адже завжди працювала я, навіть і сам не завжди їздить. А я з 3 дітьми в будь-яку погоду по школам і гурткам пішки, хоч і платила, але не користуюсь.
А VIP жаба в дережаблі. Та як пише Приватбанк — вся цивільна відповідальність моя (лист від 03.08.2021 № 20.1.0.0.0/7−210724/138).
Прошу відновити GPS і надати GPS в користування, щоб можна було б знайти машину.
Прошу розглянути питання про ці корумповані зв*язки колишнього, бо як стало мені відомо головне відділення Приватбанку в місті Суми за адресою Площа Незалежності 3/1 виконує всі його вказівки, які мають агресивний компонент в мій бік, намагаючись морально принизити мене та пошатнути матеріальну сторону мою та моїх тьох дітей.
28 сентября 2021, 9:52
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.

27 сентября 2021, 22:37
Свои проблемы с бывшим мужем не стоит перевешивать на банк…

И зачем вам тот понтовый VW TOUAREG — детей на кружки можно
возить и на более дешёвых машинах.

Кстати, вы собственноручно подписывали документы на лизинг авто,
а когда подписывали — думали головой о юридических последствиях
или понты отключили здравый смысл и умение пользоваться калькулятором.

Jokets
Jokets
28 сентября 2021, 6:45
Щас бы свои проблемные отношения на банк перекинуть) почему кредит оформили на ваше имя? Зачем вы ставили подпись?
zzz9090zzz9090
zzz9090zzz9090
29 сентября 2021, 11:31
Слезы текут по пузу Толстой нервно курит в сторонке, нужно было в писатели идти вип Жаба
sartavi
sartavi
7 октября 2021, 20:15
Спасибо, Вы супер)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як співробітники Приватбанку сумського відділення працюють на «жабу в дережаблі»