Заблокували ФОП, постійно брешуть, кожен день щось нове.

seletskysergey 26 сентября 2021, 10:03
Заблокували підприємство, попросили надати акти.
Скарали термін розгляду 2 години.
Через 2 дні, запитав чому не оброблено. в томуж чаті приват24 для бізнесу, сказали що тремін розгляду 3 дні.
Пройшло 5 дні, досі не розблокували рахунок ФОП, не можу вивести кошти.
Говорять що вони на це не впливають,
26 сентября 2021, 10:24
Перепрошуємо за незручності.
Наші колеги додатково зв'яжуться з вами, щодо даної ситуації.

26 сентября 2021, 10:19
Маю всі скриншоти де працівники постійно надають неправдиву інформацію, кожного разу говорячи про різні терміни. не можуть надати жодного документу чи посилання на закон яке дає їм змогу безпідставно блокувати ФОП.
26 сентября 2021, 10:21
Запитав в чаті приват24 для бізнесу чи можна подати документи у відділенні. Сказали так можете подати. Приїхав у відділення і сказали що ні не можна — тільки онлайн, але онлайн не працює ((
26 сентября 2021, 10:22
№ 15554093 номер скарги, зареєстрованої працівником банку через чат.
Алексей Билык
Алексей Билык
26 сентября 2021, 22:05
Ох они ещё те выдумщики, завтра будет что новенькое, банк радуй нас новыми эмоциями
27 сентября 2021, 13:13
Бегите подальше от этих приматов в другие банки. Мои знакомые ФОП обслуживаются в Монобанк и довольны. А я вынужден работать неофициально (не берут по состоянию здоровья) и через них (знакомых) получать зарплату (все счета в банках, не только в Примате, но и в монобанк, спортбанк, кроме социальной карты, заблокированы — приматы постарались — открою в других банках, и там заблокируют до июня 2023 года), просить их об одолжении с моей зарплаты мне оплатить коммунальные, интернет, доставку продуктов из райцентра в село курьером новой почты, а мизерный остаток на социальную карту сбросить, чтобы я мог сбегать, а аптеку за лекарствами (себе и маме) сбегать. Налички не вижу месяцами.
27 сентября 2021, 15:25
Досі заблоковано. — питаю чого вам не вистачає то написали «Додайте до переліку ще письмове роз"яснення щобдо ведення бізнесу. В довільній формі» запитав що саме треба розяснити — сказали «це довільна форма» по факту не кажуть що треба, рахунок не розблоковують.
27 сентября 2021, 23:18
Искренне вам сочувствую…
29 сентября 2021, 18:54
27го докинув всі документи, обіцяли за 2 години зробити. 3й день пішов ніякої відповіді нема. закриваю той рахунок в клятому ПриматБанку. зборище шахраїв і брехунів, говорять і не виконують, постійно чекаю, а результату 0.
Кожен раз на заявку яка мала розглядатися 2 дні, створюють заявку на розгляд чому та не розглянута знову на 2 дні,

то вже певно 5та заявка за тиждень «За Вашим питанням створена заявка № 31403656. Вона буде розглянута протягом 1-2 днів. З упевненістю можу сказати, наші фахівці зроблять все, щоб вирішити питання якомога швидше.»

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували ФОП, постійно брешуть, кожен день щось нове.