Швидке блокування карти та «високй фаховий рівень»

yuoras 22 сентября 2021, 19:28
Доброго дня.
Сьогодні, я остаточно впевнився в безлаберності та безвідповідальності цієї уставнови.

Але все по порядку.
Сьогодні в мене вкрали браслет, на якому була привязана карта.
Я годину не міг звязатися із тех підтримкою на 3700, для того, щоб заблокувати карту.
Пройшов всі меню і якось мені вдалося.
При моєму запитанні «чому я не можу дозвонитися в тех підтримку, я отримую відповідь, що я заблокований,
бо колись я мав розмову із такими ж фахівцями і мав необережність висловитися про їх святу некомпетентність.

Питаю, чим вони керувалися при прийнятті рішення про моє блокування?
Тут він проявляє високий професіоналізм і видає
«Згідно закону про адміністративні правопорушення та закону про звернення громадян, а саме 26 стаття закону про звернення громадян»
Ви уявляєте?
В нас каральний орган приват банк)))?..

«Кажу, ок.
Ви хоть для себе подивіться, що тлумачить 26 стаття закону про звернення громадян»

Йдем далі.
Говорю, прийміть усну скаргу згідно 5 статті закону про звернення громадян, щодо такого обслуговування, так як в мене зареестровані картки і на них чималі суми.
Звісно, мені відмовили.

Те що, ці фахівці порушують закон, я маю їх поважати та низько кланятися, а те що, вони порушують прямий закон, то то, пусте!

В мене вкрали браслет із привязаною картою і були спроби зняття коштів, про що свідчять смс повідомлення.
Я мав швидко шукати доступ до приват 24, щоб заблокувати картку і це через півтори години.

Виходячи із цього, я вбачаю повну відсутність фахівців та шахрайські діі із боку банку, що призвели до спроби зняття моїх коштів із сприянням самого Банку та порушенням діючого законодавста про звернення громадян.
22 сентября 2021, 19:59
Добрий вечір!
Наші колеги в онлайн підтримці на сайті банку https://privatbank.ua/ завжди онлайн та у разі чого готові допомогти в найкоротший термін з блокуванням картки або з іншими питаннями. Також заблокувати картку одразу можна самостійно в декілька кліків через Приват24, як в мобільному додатку, так і в веб весії.
У разі наявних претензій по проведеним оплатам з картки за вашим зверненням в підтримку здійснюється опротестування таких платежів згідно правил міжнародної платіжної системи.

yuoras
yuoras
22 сентября 2021, 23:33
Ваші коллеги, можуть тільки закони порушувати! Я чітко описав ситуація по дрібницях Іншоі відповіді я і не очікував Надайте відповідь. 1.Чому відмовили у прийнятті скарги і тим порушили статтю 7 Закону про звернення громадян??? 2. Чому мій номер в банку знаходиться в чорному списку? Мені оприлюднити запис розмови вашого оператора?
Jokets
Jokets
25 сентября 2021, 11:36
И что толку? Тут и дураку понятно, что вы явно неадекват) Это как же надо общаться и сколько раз что бы получить блок номера? Или где-то написано что банк не имеет права это делать? Как и любая компания вас могут просто вообще послать на 3 буквы и перестать обслуживать, что удивительно почему-то пб так и не сделал.

USD 41 41.6

USD 41 41.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Швидке блокування карти та «високй фаховий рівень»