Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Банк «ЖАХ», або ШАХРАЇ з білими воротничками

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Alexmen 16 сентября 2021, 11:39
Приватбанк з моєї точки зору був кращим банком, але останнім часом ситуація кардинально змінилася не в кращу сторону.
Я, згідно свідоцтва про право на спадщину став спадкоємцем банківського карткового рахунку який належав моєму батькові, при цьому, в звязку із довготривалою хворобою батька, я повністю користувався його банківським рахунком в т. ч. і через систему «Приват 24». Батька не стало 23.12.2020р., а 26.12.2020р. я зробив скріншот по залишку коштів на рахунку який складав 40095,45грн. і подумав, що залишок коштів я зніму пізніше, але після відвідування Пенсійного фонду з метою отримання відшкодування на поховання, банківський рахунок батька і доступ до «Приват 24» був заблоклований, відповідно залишок грошових коштів я не зняв. Після чого в січні 2021 року я звернувся до нотаріуса з метою вступу у право на спадщину на банківський рахунок батька.
У вересні отримав свідоцтво про право на спадщину де зазначено, що залишок по рахунку становить 30046,67грн. ДЕ ще сума понад 10 тис. грн???
Я був у шоці, терміново відвідав відділення банку, там сказали що не допоможуть бо вони не бачать інформації по рахунку померлого, порекомендували телефонувати на гарячу лінію 3700, там також нічого не можуть допомогти і порекомендували написати їм запит на розкриття банківської таємниці по рахунку, але натякнули що інформації все одно не нададуть і рекомендували судитися з банком.
ШАХРАЇ ПОВЕРНІТЬ 10048,78 грн.
Приватбанк
Ответ банка
16 сентября 2021, 12:52
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України. Дійсно, в зазначеній ситуації банк не може розголосити інформацію, що є банківською таємницею. Спробуйте з`ясувати, можливо доступ до рахунку в описаній ситуації був не лише у вас.
Для офіційного проведення розслідування в зазначеній ситуації ви можете звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Комментарии - 8

+
0
Alexmen
Alexmen
16 сентября 2021, 13:21
#
У цій ситуації банк мабуть не хоче і не готовий до співпраці. Банк порушив мої права як споживача його послуг і УМИСНО не надає інформацію по рахунку власником якого я став, інформація по рахунку вже не може становити банківську таємницю так як я являюсь повноцінним власником цієї інформації. Наголошую доступ до рахунку був лише у мене, і ще у працівників АБ «Приватбанк».
Окрема подяка роботу за «грунтовну» та «вичерпну» відповідь
+
0
Alexmen
Alexmen
16 сентября 2021, 13:31
#
Щодо того, що може хтось ще користувався рахунком. Хочу повідомити що для цього я і звертаюсь до банківської установи щоб ВИ встановили можливі факти шахрайства на МОЄМУ банківському рахунку.
+
0
Jokets
Jokets
16 сентября 2021, 14:52
#
Поправлю вас — это не ваш счёт. Более того судя из отзыва после смерти вы вместо представление сразу свидетельства то смерти и заморозки счетов умершего, успешно ещё решили по пользоваться)
+
0
MykolaA
MykolaA
16 сентября 2021, 16:15
#
«я повністю користувався його банківським рахунком в т. ч. і через систему «Приват 24». «- яким чином це було оформлено (на підставі яких документів) ???
«Батька не стало 23.12.2020р., а 26.12.2020р. я зробив скріншот по залишку коштів на рахунку» — « МОЄМУ банківському рахунку.» — про які рахунки іде мова?
+
0
Yahnulka
Yahnulka
16 сентября 2021, 19:35
#
Чому ж Ви тоді, як чесний громадянин, не зробили все по закону, оформивши нотаріальну довіреність на право розпорядження рахунками довірителя, або ж оформивши опікунство над батьком за причиною його недієздатності (якщо на те була підстава)? Замість цього Ви певний проміжок часу користувалися чужими рахунками, як шахрай (в банку немає такого поняття, як син-брат-сват — Ви або власник рахунку, або ні), а зараз вимагаєте банк порушити банківську таємницю. Вам по праву належать грошові кошти, а не рахунки, на яких вони містилися.
+
0
MykolaA
MykolaA
16 сентября 2021, 20:29
#
«оформивши нотаріальну довіреність на право розпорядження рахунками довірителя,», яка припиняє чинність з моменту смерті, що не всіх влаштовує.
+
0
Yahnulka
Yahnulka
16 сентября 2021, 23:22
#
Правильно, таким чином автор мав би змогу офіційно розпоряджатися рахунками довірителя доки той живий. За доступ до рахунків після смерті й мови не йшло. До речі, мені здається, що Пенсійний фонд міг перерахувати зайво нараховану пенсію назад до бюджету — звідси і різниця в сумі
+
0
OkeyDoki
OkeyDoki
19 сентября 2021, 17:13
#
Скорей всего автор-гений забыл о том что ПФ может забрать обратно начисленную пенсию.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 39.55 40.55
USD 36.8 37.3
Все курсы банка

Курс валют в Приватбанке

Валюта Покупка Продажа
EUR 39.55 40.55
USD 36.8 37.3
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк «ЖАХ», або ШАХРАЇ з білими воротничками