скарга

Ok1994Ok 1 сентября 2021, 19:17
ми протягом 2 років обслуговуємося у Приватбанку. Основний вид діяльності нашого підприємства є виробництво штучних ялинок, що означає сезонний характер. Сировину для даного виробнипцтва нам приходиться закуповувати в Польщі. Станом наше підприємство отримало замовлення від неризендентів з Азербайджану та Молдови на постачання нашої продукції та отримано на наш поточний рахунок предоплату у розмірі 50% від вартості рах.-фак. та ввезено з Польщі від нашого постійного постачальника сировину. Однак Приватбанк не сприяє розвитку малого бізнесу на Україні та не дає можливості виконати наші зобов’язання перед нашими покупцями, оскільки ми не можемо оплатити нашому постачальнику за вже ввезену сировину на територію України. Яким чином можна розвивати бізнес, якщо банк не дає офіційних підстав для підтвердження даної операції. Нами було подано до банку: лист обгрунтування, ВМД, інвойс, контракт, фін звітність, скртифікат походження товару, оригінал та переклад з польської мови реєстраційних документів ппостачальників, дані про виробничі потужності підприємства. Однак валютний менеджер, який обслуговує наше підприємство, ще додатково, на електронну адресу, вимагає: Добрий день! Документи для надання в банк:
Swift-повiдомл.про розрахунок мiж нерез-том та виробником.- (Запросити у нерезидента)
Надати iнформацiю про кiнцевих споживачив виготовленого товару (договори по реалізації товару по Україні)
Як реалiз продукцiя- назви торг точ, виручка- готiвка- надати пiдтв. докум. касову звiтн, чеки. Не ссилаючись на жоден нормативний документ, який підтверджує правомірність цієї вимоги
1 сентября 2021, 19:43
Добрий вечір!
Вже займаємось вашим питанням. За результатами додатково зателефонуємо вам.

zzz9090zzz9090
zzz9090zzz9090
1 сентября 2021, 19:27
Я бы сказал, но увы забанят, нет слов одни эмоции по поводу этих бюрократов которые ничего не хотят делать