Арешт рахунків, після закриття кредитки (

Alenka1425 26 августа 2021, 15:25
Доброго дня, хочу поділитися своїм гірким досвідом, роботи Приватбанку…
28.07.21 я закрила своій кредит, (було просрочення кредитки). Але я все оплатила, штрафи і кредит, в загальній сумі 5138 грн.
30.07.21 відкрила новий рахунок, все ніби добре, але 04.08.21 наклали арешт рахунків, банк подав заяву про стягнення з мене 2858 грн. Вони не замітили що кредит закритий вже. Я поїхала в Міністерство юстиції, 05.08 там сказали звернутися до Приватбанку, щоб надіслав їм відмову про стягнення. В нашому відділенні банку, таку відмову не надають сказали, в юстиції дали номер Приватбанку в Дніпрі. Я зателефонувала, там відповіли що заявку подадуть. Але 12.08.21 в мене арештували на Ощадбанку цю суму, поїхала в Міністерство юстиції, там сказали що провадження ще відкрите, відмови не було, гроші арештовані, а якщо не прийде відмова, то вони їх повністю знімають собі. Зателефонувала до Приватбанку, виявилось що заявку не подали, оформили нову ніби, дали номер заявки, потім 18.08 я зателефонувала щоб перевірити чи дійшла заявка, а вони її знов доповнювали, тому що вона не відправлена, так як там недостатньо інформації. До сьогодні не можу повернути свої кошти, заявку на відмову так і не надіслали. Я вже втомилася від усього цього, я не знаю що робити до кого звертатися.
Будьте обачні, не кредитуйтесь у Приватбанку, все життя будете розраховуватись і потім ще й гроші з других карток будуть списувати. А у відповідь :«Звертайтеся до Міністерства юстиції", а в юстиції кажуть до Приватбанку. Ось так розводять разом людей, тянуть час, щоб потом зняти ті кошти потім собі(((😭
26 августа 2021, 16:04
Розглядаємо вашу ситуацію. Зробимо все можливе, з нашого боку, для якнайшвидшого врегулювання питання.

mary27
mary27
26 августа 2021, 19:28
Автосписание)
26 августа 2021, 21:12
Идите в суд, а если не поможет что вряд-ли, то едите в Днепр, возле ихнего главного здания есть заправка ОККО покупаете канистру бензина, и дальше думаю вы догадываетесь что нужно делать, не мне вас учить, по другому эти лживые воры не понимают
OlegPas
OlegPas
27 августа 2021, 8:57
Это гиблая контора которая грабит только, не более. Блокирует счета, снимает деньги без разбирательств, делают что хотят. Слава Богу перешел в другой банк, чего и всем желаю, пока не начались проблемы. На фоне моей ситуации, родные тоже забрали депозиты с этого банка от греха подальше.
CRjonny
CRjonny
27 августа 2021, 11:01
Работала бандгруппа банк-судья-исполнитель любому тут видно, где там тоxа ---Вони не замітили що кредит закритий вже.-- всё они заметили, но поделить между собой не смогли и возникла путаница
27 августа 2021, 15:09
Читаю отзывы и понимаю что я еще легко отделался от привата), мои счета и карты тоже незаконнно блокировали, но я смог по частям все забрать.
27 августа 2021, 18:17
А на якій підставі відкрили ВП? Було рішення суду чи виконавчий напис нотаріуса?
27 августа 2021, 20:48
Просто так — цитирую слова персонального менеджера — «потому что у нас есть счетчик»
30 августа 2021, 16:49
Так не бывает. :) Если открыто ИП, то должны быть основания — судебное решение или исполнительная надпись нотариуса. А свои счета (приватовские) банк может и просто так блокировать.
30 августа 2021, 21:20
Вот тут с тобой Косовцов соглашусь, хоть пару умных слов вырвал из себя, дублировать не буду твои умственные способности, но подчеркну- ты можешь когда хочешь
1 сентября 2021, 14:09
Куда мне до тебя, о мудрейший из мудрых, умнейший из умных! :)
З.Ы. «— Скажи мне, о Лёшка! Что означает слово „балда“?
— Понимаешь… Ну это, вроде как мудрец.»
1 сентября 2021, 21:38
Боже какие умные фразы полелись из вашего рта, безусловно Косовцов мудрость принадлежит тебе, а ответ на вопрос ты финансово не потянешь
2 сентября 2021, 14:46
Facepalm!
Тут даже Хоттабыч не поможет. :)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Арешт рахунків, після закриття кредитки (