Відмова в продовження терміну дії зарплатної карти.

lvivnovikovoleh 25 августа 2021, 23:37
Добрий день. Поділюся, можливо комусь буде корисно. Тиждень тому отримав на пошту листа з нагадуванням про те що закінчується термін дії карти (свого часу її нав’язали на роботі як зарплатну) Ну Ок, думаю ладно заїду особисто та вирішу це нескладне питання — заїхав, так мол і так, треба замінити — Ок, зараз все зробимо. Вже навіть фото зробили з паспортом, і тут стоп машина… вибачте але приват банк не може перевипустити вашу картку тому що вирішив в односторонньому порядку припинити співпрацю зі мною з не зрозумілих причин… Нагадую що картка була зарплатнею і відповідно комерцією з нею не займався. Звичайно були окремі випадки коли на неї відправляли невеликі суми мої знайомі які боргували мені і іншої можливості як оплати на карту у них не було. Але це були разові випадки та і суми невеликі від 500 до 3000 грнСиджу та гадаю невже ці платежі спровокували прийняти рішення про припиненняспівпраці?(А тільки почав вивчати пропозиції від приват банка щодо розміщення депозиту у них., а тут такий сюрприз.
26 августа 2021, 9:33
Добрий ранок!
Вже займаємось вашим питанням. За результатами розгляду вам зателефонуємо.

26 августа 2021, 7:21
Жакет, чё не умничаешь? Чье там распоряжение в этот раз выполнял приват, он же весь обмеженый в праваx
DCLXVI
DCLXVI
26 августа 2021, 9:27
Все понятно, это ваши боржныкы в банк жаловались, вот не благодарные, в первые таких встречаю что бы набирались боргив, а потом другой возможности как вернуть на карту не было, и это не в единичном случаи а в массовом порядке.
youknow
youknow
27 августа 2021, 0:17
Вам пощастило. краще раніше — поки не зрослись з системою (тоді могже бути боляче)
lvivnovikovoleh
lvivnovikovoleh
27 августа 2021, 20:06
Приємно здивований їх швидкою реакцією., На наступний день мені передзвонили та повідомили про тещо всі обмеження по моїй карті вони відмінили!) І мене знову чекають у відділенні банку для перевипуску моеї карти. Ну що сказати, хвала небесам та тим кто не полінувався та перевірив мою достатньо прозору історію співпраці з приватом. Дякую, питання закрите.
28 августа 2021, 14:45
Небеса здесь не причём и ошибкой твой блок не был, не обольщайся)) Только потомучто Красный Джонни заинтересовался этим случаем, приват отыграл назад. Думай что если бы ты не написал сюда, и не получил нашу поддержку бюрократы привата б смотрели на тебя выпучеными глазами и ничё не делали как всегда, а то псиxология xвалить приват после поxожа на раболепие то бояры плоxие, а пан xороший. Нет. Паны Тебя просто заблокировали низачто))

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відмова в продовження терміну дії зарплатної карти.