Скарга !!!

Sliuzar 18 августа 2021, 18:17
Доброго дня! У мами — інваліда (ішемічний інсульт +цукровий діабет) вийшов термін пенсійної картки. Вже 4 рази подаю фото доручення у відділенні Приватбанку і кожного разу дають відмову, пояснюючи тим, що фото нечитабельне!!! Хоча до достовірності документа зауважень НЕМА!!! В обов’язки клієнтів банку входить пред’явити достовірний документ, а не оснащувати банк якісними гаджетами!!! Підкажіть, скільки разів я ще повинна бігати у відділення Вашого банку, втрачаючи свій робочий час і скільки часу мама -інвалід має чекати на свою пенсію ??? Це ЖАХ, СОРОМ і ЗНУЩАННЯ!!!
18 августа 2021, 20:48
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви та ваша мама зіткнулися з такими незручностями. Дійсно, для успішного проходження перевірки важливо, щоб документ був читабельний. На жаль, наданий документ не належної якості, тому просимо звернутися до відділення та надати довіреність знову. У разі виникнення повторних труднощів – напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

bogdanuuu
bogdanuuu
18 августа 2021, 18:22
Фоографуєш на нокію 3310, в темному приміщенні, а потім ще маєш щось проти.
Sliuzar
Sliuzar
18 августа 2021, 18:25
Фотографую не я… а фотографує працівник Приватбанку…і такі дії відбуваються виключно!!! у відділенні. Тому і стоїть питання мого власного часу і скільки разів і часу це може тривати ???
Mary077
Mary077
19 августа 2021, 0:33
Замахнулись на диджитализацию, а сами даже не могут с третьего раза клиентов сфотографировать в отделении, чтобы было читабельно.