Незаконно знято гроші

Marta271992 12 августа 2021, 15:37
11 серпня незаконно заволоділи моїми коштами. Типу я зробила покупку на сайті LookupCode і знялося 5700 гривень. Звернулася в чат Приват 24, щоб можна було відмінити оплату, а вони сказали, що нічим допомогти не можуть. Мені потрібно звернутися в поліцію. Так я звернулася і написала заяву. А на другий день пішла взяла виписку «про рух коштів», але в банку такої дуже розгорнутої інформації не надали. У виписці тільки пише, що я переказала кошти, а куди та на який рахунок вони не знають. Саме обідно, що Приват банк не бачить звідки і як знімаються гроші та не може надати більш розгорнуту інформацію по особі, яка незаконно заволоділа чужими коштами.
12 августа 2021, 16:27
При здійсненні прив'язки картки до платіжних сайтів, ви даєте згоду на подальше списання коштів з вашого рахунку.
Перевірте у виписці по картці чи було надано вам послугу (зарахування на кратку). Якщо ж ви не вказували дані та не отримували послуг від сайту, то варто перевірити чи не проводили операцію особи у яких міг бути доступ до вашої картки та мобільного.
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки.
Перевірити інформацію про отримувача платежу ви можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Мої рахунки».
У разі, якщо у вас виникнуть додаткові питання — ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.