Актуалізація денних 8 разів за рік безрезультатно

VictoryS 5 августа 2021, 18:47
Минулого року змінила реєстрацію разом з неповнолітнім сином, що теж має картку ПБ. Повідомила банк у тому ж місяці, адже я ФОП, та син отримує пенсію по втраті батька, а переїзджали ми разом з усіма документами до столиці у головний ПФ та столичну податкову.
Загалом за минулий рік я була у Приватбанку вісім разів щодо ідентифікації даних. Мені закривали та відкривали рахунки вже у Києві, міняли два рази картки мені та сину у Києві та на переферіі.
Вчора вирішила встановити додаток де потрібна ідентифікація НБУ і випадково з’ясувала, що за даними ПБ я, і в очевідь син, досі за старою реєстрацією. Наразі зрозуміла що саме мала на увазі податкова надсилаючі мені свої листи щастя щодо невідповідності даних.
Звернулася до гарячої лінії ПБ. Дівчина сказала, що наразі сталася технічна помилка, бо вона бачить вісім разів за рік надану реєстрацію у м. Києві (тричі за останні два місяці), яка чомусь не підтягується до банк ID. Те ж саме і у сина, який доречі навіть паспорт отримував у Києві, як і реєстрацію. Я мовчу вже про те, що я розлучена вже 6 років, і п’ять років тому чоловік помер, я повідомляла банк про зміни. Вчора я з’ясувала, що навіть він «воскрес» зусиллями робітників ПБ, чого не скажеш про коректне відображення даних про реєстрацію. Створили звернення до техвідділу щодо виправлення помилок.

Сьогодні передзвонила дівчина із техвідділу ПБ та сказала, що нажаль це не їх помилка, це я не подавала взагалі ніяких нових документів і вона їх не бачить))) Вчора були і дівчина з підтримки все бачила,
навіть сказала «що все як і у мене», а сьогодні магічним чином довідки про реєстрацію зникли. Дівчина з техпідтримки порадила відвідати найближче відділення та звернутися до начальника. Нажаль для ПБ у свої останні два візити до відділень мене обслуговували саме керівники і в ці візити я закривала і відкривала рахунки та меняла картки і як ФОП і як фізична особа! Отже надавала оригінали всіх документів. Яким чином навіть керівники відділень не змогли зробити мені все належним чином дівчина пояснила просто: «я не знаю, що і хто вам робив,
мене ж з вами не було»)))
Я запитала куди приїхати «де вона є», якщо тільки вона знає як потрібно робити — до Дніпра, чи у Києві, мені не відповіли)))

Наразі я поскаржилась до Нацбанку, адже я насправді не впевнена в коректності своїх даних, що надаст ПБ до НБУ після мого особистого дев’ятого візиту за рік щодо актуалізації даних. Та не впевнена, щодо дотримання ПБ ЗУ «щодо захисту персональних даних», якщо вони додають документи невідомо куди в не можуть їх знайти. Мовчу вже про нескінченні візити з дитиною до відділень коли так багато хворих навколо.
Чекаю на відповідь та міркую про зміну банку, але поки не знаю який обрати з таким же зручним банкінгом.
5 августа 2021, 19:13
Добрий вечір!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Наші колеги вже займаються вашим питанням та зв'яжуться за результатом.

VictoryS
VictoryS
6 августа 2021, 16:33
Дякуючи сайту проблему щодо мене та дитини ПБ вирішив протягом дня без візиту до відділення. Порада для всіх користувачів БанкID — майте на увазі, щоб уникнути проблем з податковою вказуйте у банку місце мешкання за пропискою, адже, нажаль, саме адреса мешкання підтягується до ID замість реєстрації.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Актуалізація денних 8 разів за рік безрезультатно