оплата митних платежів через приват24

heohraf 2 августа 2021, 23:57
Вирішив оплатити митні платежі через приват 24, думаю введу дані і подивлюсь яка комісія якщо картою універсальна, було написано 200 грн і дрібним шрифтом писало 3%, я ввів суму і дивлюсь ваша комісія 200 грн і навіть при оплаті на квитанції написано 200 грн. Думаю комісія прийнятна, якщо платити в касі ідея банку то комісія складає 60 грн, думаю 200 грн в рахунок кредитки непогано, через 55 днів закрию і без проблем. Та не тут то було, хоч у квитанції і в підсумковій оплаті пише 200 грн, а репльно крім 200 грн ще списало без пару грн ще 1000 грн і того комісія вийшла 1200 грн, на майбутнє, не ведіться на цей лохотрон!!! банк мене повністю розчарував, буду закривати у ньому рахунки. Сума не була прописана в підсумковій оплаті, просто 200 грн!!! Люди будьте уважні!!! Цей банк вичерпав себе з комісіями, вже довший час користуюсь іншим банком для оплати комуналки і інших платежів без комісій, просто у Приватбанку у мене більший кредитний ліміт тому і так повівся на цей розвод!!!
3 августа 2021, 10:00
На етапі створення платежу з кредитної картки відображається інформація щодо комісії,
а також повідомлено, що у разі оплати за рахунок кредитного ліміту, утримується додаткова комісія 3%.
Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті: https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi

3 августа 2021, 9:53
Сами же говорите написано было 200 и ниже написано +3% если кредитные деньги
3 августа 2021, 10:19
Пише 3% не спорю, чому система не виводить остаточну суму списання на екран, щоб користувач міг зорієнтуватись??? При остаточні оплаті показує тільки +200 грн до суми переводу, це чистої води розвод. Не вірю, що не можна одразу на екрані вивести до сплати +1200грн. Це зроблено спеціально!!!
3 августа 2021, 11:54
Тоисть у вас написано что будет взята комиссия если кредитные деньги, но все равно мало этого что бы понять. Мои аплодисменты
3 августа 2021, 13:08
То есть система должна угадывать с какой карты кредитной или для выплат, со своих средств или с кредитных вы собираетесь провести платеж и все вам написать? А прикинуть что 200грн это далеко не 3% при вашей сумме платежа в 33тыс.333грн. вы не можете. Ну да 30% подавших заявку на ЗНО по математике не сдали экзамен. https://education.24tv.ua/ru/chto-delat-esli-ne-sdal-vno-mozhno-li-postupit-na-kontrakt-sovety_n1429994
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
3 августа 2021, 14:28
Тоха, ты гость из прошлого, кто сейчас способен что-то посчитать… хороший ролик по этому поводу Стоянов сделал — https://is.gd/VpHJDO
4 августа 2021, 10:41
Я вмію добре рахувати і знав що це в рійоні тисячі грн, питання в тому, коли натискаєш підтвердження платежу, карта уже вибра і система повинна виводити підсумкову суму, а не тільки 200 грн комісії, тому це чистої води розвод. Банк знає, що максимум 10% клієнтів порахують самостійно, а інші попадуться на вудочку. Це простий маркетинговий хід заробити швидко гроші. Я по-максимум проінформував своїх знайомих, щоб не попались на таке, а краще взагалі не зв’язувались з приватбанком, сам користуюсь довший час моно, його і рекомендую.
4 августа 2021, 11:21
Банк пишет общий тариф на данный тип платежа, то что вы или 10% как сказали не хотят посчитать это лично ваши проблемы. Информация была написана на экране о чем вы сами же сказали. Ладно бы не было указано про 3% вообще тогда действительно банк скрыл тарифы, но не тут. Вы мне напоминаете человека который увидит на трансформаторе надпись« не лезь, убьёт!» Но все равно лезит, получает травмы, а потом говорит« не ну там было написано, но я не видел трупов рядом»
4 августа 2021, 13:38
«Я вмію добре рахувати» heohraf — ну так пользуйтесь, рахувати можно не только яблоки, но и проценты, если что.
«і знав що це в рійоні тисячі грн» — знал но решил испытать судьбу — а вдруг «халява», это сладкое слово «халява», но судьбу как известно не на … шь.
«Система повинна виводити» — мне вот система ничего не повынна, я умею и сам читать. Для того чтобы система выводила ей недостаточно знать только тип карты, но и сравнить наличие ваших денег «особистих коштів» на кредитной карте с суммой которую вы пытаетесь оплатить (алгоритм: запрос в банк-поиск-получение данных- сравнение данных- вывод на экран информации) а это затрудняет работу системы и увеличивает нагрузку (вы не один клиент у банка) что соответственно увеличит время на предоставление услуги. Может вы и согласны ждать 10мин. для проведения простого платежа, а другие клиенты согласны? я например нет. Мне легче один раз прочитать и запомнить: кредитные средства — 3%. Вот интересно в моно вы пробовали провести подобную операцию в счет кредитных средств — и как результат? вам все посчитало и написало до? Не хотите считать до — что ж банк посчитает за вас, но после. Лень дорого стоит.
Mary077
Mary077
4 августа 2021, 17:50
Це чистої води розвод. Банк знає, що максимум 10% клієнтів порахують самостійно, а інші попадуться на вудочку. Це простий маркетинговий хід =================================================================== Так и есть, на том банк и живет. Только не учитывает, что это одноразовая акция, и обмануть повторно уже не получится. Плюс обманутый клиент сделает соответствующую антирекламу продуктам Приватбанка: в Интернете, по сарафанному радио. В долгосрочной перспективе у такого банка нет будущего. Приватбанк думает, что клиенты, как грязь, не закончатся?
7 августа 2021, 11:14
В чем обман если в е было написано на экране, но автор просто не считал. Мари вы совсем уже тронулись что-ли? Такими темпами походу надо для открытие карты в банке, сделать объязательным тестирование по математике.
Обман как вы выразились, это когда человек не мог знать информацию и этим воспользовались, НО тут все написано было. Сарафанное радио отлично работает и как видим на сайте тут, оно отлично показывает умственные способности автора в первую очередь и лишь потом работу банка
16 августа 2021, 12:35
Хочеш зімною позмагатись у математиці, думаю деалко не заїдеш. Я порахував і знав скільки це буде, мене смутило те чому на екрані не виведена загальна сума одразу, а пише тільки 200 грн і 3%, зроблено спеціально, щоб користувач не побачив загальну суму і не відмінив платіж, авось проканає і знімлять тільки 200 грн. Так я багатьом знайомим вже розказав про ситуацію як вживу так і в фейсбуці, сарафанне радіо спрацювало, хоча б пару сотень-тисяч людей не наступлять на ці граблі. Наступного місяця закриваю кредитку приватбанку і зі спокійною душею буду користуватись моно, так як уже давно 90% послуг перевів на нього, плюс друзям рекомендую.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / оплата митних платежів через приват24