Страхування

joni2021 30 июля 2021, 11:20
Хочу теж поділитися своїм досвідом у страхуванні в Приватбанку. Не марно говорить народна мудрість і Теодор Рузвельт: «Дурні вчаться на своїх помилках, а розумні — на чужих». Виходить я двічі дурень, бо мене змогли вмовити на підписання двох страховок: «Захист на кожен день» і «Страхування здоров`я». Останню я вже закрив, тому що по 2-ом зверненням відповідь одна — не страховий випадок. Кожні захворювання дійсно я не знайшов у договорі конкретики з моїм випадком (червоний лишай і грибок нігтя). А по другому випадку звернення — короно-вірусна хвороба, теж відмова, — «такої хвороби не зазначено в договорі». Я кажу не платіть мені за «корону», але за гострий бронхіт заплатіть, який вказаний в договорі… теж ні, бо він в мене стався внаслідок короно-вірусної хвороби. А нещодавно я ремонтував стріху у тещі, сталось так, що поїхала драбина і об уламок шифера я розрізав ногу, наклали шви, рана вже місяць не заживає (таке місце). І хоч за 58 статтею шви більші за 5 см підлягають виплаті, все рівно відмова, мабуть за недотримання техніки безпеки. Тож шановні вкладники Приватбанку 100 разів подумайте перед страхуванням у Приваті. Не так жалко тих грошей, які потрачені на лікування, просто іх менеджери запевняють в іншому, коли вмовляють застрахуватися. Тому сьогодні закрию і «Захист на кожен день».
30 июля 2021, 12:45
Дозвольте звернути вашу увагу, що ПриватБанк не є страховим агентом. Зі сторони банку лише надається сервіс, за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку. В свою чергу, рішення про виплату компенсації приймає саме страхова компанія. Не визнаються страховими подіями розлади здоров'я, у тому
числі пов'язані із нещасними випадками, які не зазначені в договорі. Ознайомитись із договором страхування можна в Приват24, меню «Мої рахунки» — «Страховки» — «Мої страховки» — «Операції» — «Завантажити/роздрукувати». А також з відповідями страхових компаній в меню «Мої рахунки» — «Страховки» —«Страховий випадок» — «Історія заявок по страхових подіях».

ccc2013
ccc2013
30 июля 2021, 13:37
Страховки,(если вы их, конечно, хотите,)надо покупать непосредственно у продавцов, т. е страховых компаний, а не у посредников-банков.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
30 июля 2021, 16:30
При оформлении договоров нужно не менеджеров слушать, а договор внимательно изучать.
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
31 июля 2021, 12:55
Вспомнилось.
Начало 15-го, нам, мобилизованным, выдают карты привата с сразу включенной страховкой.
От нас зависила только сумма, которую будут списывать ежемесячно, можно было т. е. выбрать пакет побольше. Но не выбрать«нельзя, уже включено, не задерживайте очереди, с какой роты».
Так вот. Нам, мобилизованным, навязали добровольно-принудительно страховку, которая вообще не распространялась на наш основной риск, как военных.
И (условно) перелом какой-нить «обычного человека» был бы страховым случаем, но не являлся страховым случаем у нас, условно «в окопе».

PS По месту выдачи карточек не спорили. Потом через пб24 поотключали.