Банк для кліента продовжує помирати

Granle74 26 июля 2021, 22:51
Ситуація 1: не можливо отримати в касі розмінну монету
Ситуація 2: повідомлення з банку «актуалізуйте данні по дитині» треба надати індифікаційний код. Питання 1- ми його надали при отриманні картки

Питання 2- як надати??? Чому я повинен їхати в банк (це райцентр я згаю пів дня, черга на вулиці завжди) де ця діджиталізація? Заходжу за допомогою так званого Голд клубу, там тільки автомат, вибір, або їдьте в банк, або встановіть дитині Приват24 (перший клас). Я не хочу дитині встановлювати Приват24, їй і так дзвонять усілякі спілки. Чьому я не можу відправити зі свого Приват24??? Навіщо ви мені присилаєте попередження? Присилайте тоді дитині, якщо вважаєте її дорослою.
Чим далі тим гірше. Перевів гроші з дитячих карток, блокуйте. Відкрию картки в іншому банку. «Дякую» банку за більш ніж 20 рів ну співпрацю. Звів використання до мінімуму.
27 июля 2021, 10:57
Послуга розмінної монети доступна клієнтам, що користуються послугами інкасації.
Що ж стосується актуалізації даних, вам не обов'язково звертатись до відділення. При відсутності акаунту дитини ви можете надати ІПН, як робили це раніше, звернувшись до підтримки банку в чат за посиланням: https://pb.ua/chat
У разі, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.

Mary077
Mary077
26 июля 2021, 22:59
Чим далі тим гірше.
=======

Приватбанк: беремо i робимо, чим далі тим гірше.

Відкрию картки в іншому банку.
=======

Только много денег на счету не храните (Приватбанка это тоже касается).
Zhmunya
Zhmunya
27 июля 2021, 20:26
Для особо одаренных в Примате — ИНН не меняется никогда. Зачем вам его актализировать? Вы там с головой дружите или лишь бы лишний раз в отделение заманить?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк для кліента продовжує помирати