Кредитний ліміт в 0 після актуалізації даних

vetsam 3 июля 2021, 1:23
Факт блокування моїх рахунків ще можна зрозуміти до проведення актуалізації — про це попереджалось завчасно. І як завжди — в самий критичний момент. Але обнулення кредитного ліміту до незначного залишку — перебір. Якщо перерахувати кількість всіляких процентів за використання цим лімітом — кредит навіть не золотий — платиновий. Як на мене — це використання мною вільних грошей за досить пристойну плату. Дуже пристойну. Своєрідний джентельменський договір. Списати закумульовані на картці гроші для важливого придбання (знову ж — за які я плачу достойну плату) в критичний для мене час — це щось зовсім протилежне КЛІЄНТООРІЄНОВАНОСТІ. А враховуючи, що майже будь-які господарські придбання на умовах розстрчки вже давно роблю, користуючись послугами інших банків тому, що приват ніколи не дає таких умов — то дякую за багаторічну співпрацю — але мій улюблений приват іде в бан. Будемо шукати більш клієнтоорієнтовані фінустанови. Для привата, додатково — зверніть будь ласка увагу на захищенність ваших клієнтів і швидкість ваших дій щодо іх захисту. І друге — навіть після зміни форми власності — КЛІЄНТ, як на мене — то святе для будь-якої фінустанови. Знову дякую за багаторічну співпрацю.
3 июля 2021, 10:17
Ідентифікація та отримання банком документів для проходження ідентифікації та актуалізації даних є не забаганкою, а чітким слідуванням діючим законам. Що ж до кредитного ліміту, то після успішної актуалізації даних та за наявності інших позитивних факторів, котрі впливають на рішення банку, він може бути переглянутий в більшу сторону.
Також на нашому сайті ми розмістили декілька порад, що допоможуть користуватись картками та не платити зайвих комісій — https://privatbank.ua/kak

Jokets
Jokets
3 июля 2021, 10:48
Клиент святое — мышление прошлого века, эпохи как по мне. Когда видишь как некоторые себя паскудно ведут, общаются «говоря эти же слова» (я не о вас говорю, а вообще вокруг если глянуть). Насколько знаю ни один клиент в цивилизованом мире не может портить имидж компании, ввести себя к ним как со скотом которым им якобы чем-то обьязан. А если виду то компании просто их посылают по дальше так ещё и в суд подать могут, НО у нас не наказывают к сожалению никого

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Кредитний ліміт в 0 після актуалізації даних