Зняття коштів шахраями

KaterinaKos 2 июля 2021, 22:46
Сьогодні шахраї якимось чином зняли кошти з моєї картки у сумі 600 грн чотрима переказами у Канаді та Люксембургу. Банк нічого пояснити не може, яким це чином, знаходячись в Україні, без мого відома, шахраї змогли це зробити. Он-лайн помічник несе якусь лабуду, та ще й працює зразу на декількох осіб, бо чекати відповіді треба було дуже довго. Нічого не змогла пояснити мені ця Владислава, крім того, що треба заблокувати картку. А до живого оператора додзвонитися не можна.
3 июля 2021, 10:01
Проведення оплати в інтернеті можливе в разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені для здійснення оплати або прив'язки картки на сторонньому сайті. За вашим зверненням в підтримку ми можемо подати запит на опротестування операції, який буде проводитись за правилами встановленими платіжною системою.
Щоб наші клієнти були в безпеці ми склали декілька простих та в одночас дієвих рекомендацій, що зможуть допомогти зберегти кошти захистивши вас від шахраїв. Рекомендуємо ознайомитися на нашому сайті https://privatbank.ua/safeness.
Ми детально проаналізували ваше звернення в підтримку та проведемо роботу зі співробітником, щоб покращити якість обслуговування в майбутньому.