Найбільш інноваційний банк України

Сергей Форсюк 5 марта 2014, 13:55
Я вже досить тривалий час є клієнтом ПриватБанку як фізична особа і більше 3-х років як керівник підприємства. За увесь цей час я не мав жодних проблем з цим банком. Той рівень сервісу для клієнтів, який сьогодні пропонує банк, рідко зустрінеш у відомих західних банках. Банк постійно розвиває свій спектр послуг і приємно дивує своїх клієнтів. Звісно, людський фактор не можливо виключити повністю, бувають дрібні непорозуміння, але вони далеко не критичні і вцілому не портять картину іміджу ПриватБанку. Я із задоволенням рекомендую даний банк для своїх бізнес-партнерів. Так тримати і рухатися далі! Дай Бог усьому колективу ПриватБанку добрих успіхів і постійного вдосконалення!
5 марта 2014, 15:14
Шановний Клієнт, доброго дня!

Раді, що наша робота спонукала Вас написати позитивний відгук. Намагатимемося радувати Вас якістю сервісу і надалі.

З повагою, Олена.
ПриватБанк.

bobrozhelatel
bobrozhelatel
5 марта 2014, 21:10
Совсем недавно я разделял Вашу точку зрения, желаю Вам и дальше везения так как подозреваю она Вам станэ в нагодi

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Найбільш інноваційний банк України