Несанкціоноване списання коштів

IrynaPetryk 26 июня 2021, 15:12
26.06.2021 прийшло повідомлення про списання коштів з картки за 24! червня (тобто заднім числом). Зайшла в приват 24 перевірити, що відбувається. І побачила от що: 24 червня 2021 р. ПриватБанк посписував кошти двічі за наступне: парковку (120 грн., взагалі з кредитки), на Новій пошті (1053 грн., 679 грн., 271 грн. з дебетової), в АТБ (648 грн. з дебетрвої). При чому вчора, і власне, 24 червня все було гаразд, на дебетовій картці увечері залишалося більше 10 695 грн., на кредитці 0 (тобто повністю погашена), сьогодні ж вже 8044 грн., і мінус 120 грн. на кредитці відповідно. Додзвонитись до оператора нереально, до персонального банкіра (менеджера) тим більше (номер не дійсний! — це як взагалі?, для чого тоді мені ваш персональний банкір потрібен?!). Як це називається, може я розраховувала на цю суму, мала зняти і розразуватися з людьми сьогодні!? Ви мені потім будете неустойку відшкодовувати, чи як? Я через вас несу збитки! Розумію, що в масштабах банку сума незначна, але чому за Ваші помилки, платити повинна потім Я? Дуже схоже на шахрайські дії, адже в деталях дублюючої операції пише стандартне «покупка» і «переказ з картки», тобто по суті ніяких деталей від паркінга, Нової пошти чи АТБ. Тому виглядає так, наче дане списання не могло бути ініціалізоване відповідними організаціями, а якраз здійснене самим ПриватБанком, і це обурює!
26 июня 2021, 17:13
Вже працюємо над поверненням ваших коштів. Перепрошуємо за завдані незручності.