Приватбанк працює по чорному.

Natali Salamatina 17 июня 2021, 18:55
14.06.2021 я сплатила 156 грн.01 коп. у АТ КБ приватбанк відділення ✓9, 50023, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг.
Призначення платежу: оплата за бакдослідження.
Сплачувала у касі. Касир Шостка Валентина Олексіївна.
Гроші за вищезазначену послугу зазвичай повертає мені підприємство де я працюю після надання мною документу з банку.
Але той документ, що мені надала касир не є платіжним документом згідно роз’яснень НБУ:

На підприємстві відмовилися повернути мені гроші за неплатіжним документом — квитанцією 0.0.2159593889.1
Тобто… приватбанк працює, як нелегальні контора з хімчистки одягу чи ларьок з ремонту взуття не видаючи клієнтам легітимні чеки за сплачені послуги, тобто,
Іншими словами, приватбанк
уникає сплати податків.

Біля мого дому на лотках продають овочі та фрукти. Можна розрахуватися безготівково через касовий апарат і одержати фіскальнй чек.

… що відбувається?

У мене два питання до приватбанку:

1).Чому я не отримала платіжний документ у касі вищезазначеного відділення приватбанку і хто у цьому винний?

2). Як владнати питання за рахунок винного та повернути мені мої 156 грн.01 коп. за сплачену послугу та 15 грн за комісію банку, які також, зазвичай, повертає мені підприємство?

17.06.2021. Саламатіна Н.Г.
17 июня 2021, 19:47
Добрий вечір!
Банк працює згідно із діючим законодавством України та інструкціями НБУ.
Після здійсненні операції в касі, клієнт ставе підпис на планшеті та співробітник запитує, чи потрібен чек за платежем.
Також, ви можете ознайомитись з інформацією про прибуток банку, з усієї суми якого завжди сплачується податок за посиланням: https://privatbank.ua/news/2021/4/19/1417

17 июня 2021, 20:23
А як що касир забув спитати? Приват вибачиться та все?
17 июня 2021, 21:13
Скрин чека в студию. Как можно вверить человеку даже пруфов никаких нет?..
17 июня 2021, 21:30
Скрин квитанции? Не знаю, как прикріпить.Подскажите.
17 июня 2021, 22:02
Кинь на один из файлообменников. https:// pastenow.ru. И просто ссылку прикрепи
17 июня 2021, 22:33
Ведите переговоры с банком, все объясните очно или в чате, здесь есть несколько любителей поиздеваться над людьми, Вы жалобу оставили, а дальше пусть банк определяет что вам ответить. Не вздумайте где-то что-то выкладывать.
17 июня 2021, 22:36
Natali Salamatina — нічого не перекидуйте в ніяки файлообмінники! тут чужі люди, вам незнайомі і ви не знаєте як вони використають отриману від вас же (добровільно) інформацію.
Shurik Linnik діло пише! Тут ви залишаєте свої враження на публічний розгляд від вашого співробітництва з банком, ВСЕ! Банк вам відповів-відреагував, тепер запросіть у банкакопію меморіального ордеру цього платежу. За копією цього документу ваша бугалтерія поверне вам гроші. Немає підстав у банка вам відмовити в отриманні копії меморіального ордеру цього платежу
Toxa David
Toxa David
18 июня 2021, 10:29
О, так вы не только умеете наблюдать, но и давать полезные советы, похвально.
Теперь и я могу назвать вас ботом и банковским работником — вони відробляють свій кусок у приваті. youknow 16 июня 2021, 21:47 Как видите земля круглая, но это шутка. Похвально. Достаточно в отделении запросить копию чека по квитанции за вашим платежем.
МЕМОРІАЛЬНИЙ ОРДЕР— розрахунковий документ, який складається за ініціативою банку для оформлення операцій щодо списання коштів з рахунка платника і внутрішньобанківських операцій відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та нормативно-правових актів Національного банку України.
Джерело: Положення Про платіжні системи та переказ коштів в Україні // Закон України від 05.04.2001 № 2346-ІІІ.
18 июня 2021, 10:56
Забавно что ниразу не слыхал подобного что бы кассовый чек не принимали ибо это по сути документ на котором можно и печать поставить. Странно Очень понравился отзыв касаемо мини терминала: тоисть те кто работают НЕ в крупных торговых сетях по вашей логике не имеют права себе его взять как фоп, тем самым сейчас и поддерживаете нелегальный бизнес
18 июня 2021, 16:39
Дякую за підсказку нікуди нічого не викладувати, тим більше, що сенсу тут когось оговорити ні в кого немає. Також дякую за поради, але квитанція не є розрахунковим документом, копія чеку та меморіальний ордер чеку також в бухгалтерії не катить. Тільки касовий фіскальний чек. Суму по будь якому документу, що дублює оригінал тоді можна було б одержати в декількох місцях.Якщо я одержую страховку по нещасному випадку у страховій компанії - я надаю оригінали чеків.Страховку у банку, де я також застрахована, я вже не отримаю. Бо вони також вимагають оригінали чеків за лікування.
20 июня 2021, 9:59
Проблема не решена. Банк в личной переписке утверждает, что квитанция имеет юридическую силу, противореча, тем самым, НБУ: https://news.dtkt.ua/finance/bank-system/60674
20 июня 2021, 11:53
Всем документ подходит, а вам нет? Если вы так уверены что банк нарушил нормы НБУ то возьмите и напишите им, покажите им квитанцию как выглядит и пусть они решают, а не вы.
21 июня 2021, 6:26
Платіжний термінал — електронний пристрій, призначений для ініціювання переказу з рахунка, у тому числі видачі готівки, отримання довідкової інформації і друкування документа за операцією із застосуванням електронного платіжного засобу (п. 1.32−1 ст. 1 Закону № 2346 Банк проводить перекази через термінал, щоб не сплачувати податки. Тому документ не підходить не мені, а взагалі нікому для відшкодування, як за оплату послуги. Я її не здійснила за цим документом. Писать в НБУ? Чи того варті півтораста грн?
24 июня 2021, 16:08
Natali Salamatina зверніться в організацію яка отримала кошти за послугу, запросіть у них квитанцію (про отримання коштів за послугу), це можна зробити з 1С