Термінал «з`їв» 100 $ і не зарахував на картку. Кошти не зарахували!!!

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
allagal1 16 июня 2021, 17:52
Під час операції обміну валют 11.06.2021 в одному з магазинів смт. Заболотів термінал прийняв купюру 100 доларів, ЗАВИС, ВИСВІТИЛОСЯ«ВИБАЧТЕ, ТЕРМІНАЛ ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄ КУПЮРИ«.На картковий рахунок не зарахувало НІЧОГО!!! Одразу ж зателефонувала на гарячу лінію:»Не переживайте, таке буває, кошти з терміналу заберуть інкасатори і зарахуємо вам на картку. По терміну від годин до трьох діб.Ви отримаєте сповіщення».Ага, якби ж то так і було. В понеділок телефоную знову на гарячу лінію, де мені повідомляють що по заявці відмова.Я в шоці.Каже оператор, щоб подати ще одну заявку.Ок.Подаю ще одну заявку. Підкрадається думка, що щось тут не чисто. У вівторок, знову ж таки телефоную на гарячу лінію.Мені кажуть те саме — у вас відмова.Я якби у ще більшому шоці.Під час інкасації надлишків не було виявлено, заявляє мені оператор. Я стверджую, що цього не може бути, тому що купюру то в мене забрав термінал.Оператор каже, добре, тоді я оформлю вам заявку у технічний відділ.Я в ще більшому шоці і здивуванні.Тобто попередні заявки вони оформляли куди? У космос??? Я відповідно налаштована вже більш радикально і недовірливо.Сьогодні середа — гаряча лінія мені каже, що так, технічний відділ ВИЯВИВ купюру, але ми вам на картку кошти по ній не повернемо, бо купюру вилучили на перевірку достовірності — на Інкассо.Це триває до 70 діб.Що? Ви в своєму розумі, кошти які потрібні мені ще 11.06 я по якійсь незрозумілій причині не зможу отримати ще два з половиною місяці??? Брєєєд.Йду додатково у відділення, прошу дівчат-консультантів мені допомогти написати якісь додаткові заяви, дати запити, які тільки можливо, щоб пришвидшити сам процес, БО Я НЕ ДОВІРЯЮ ВЖЕ ні гарячій лінії, ні словам самих працівників.І що ви думаєте — працівники кажуть мені прямо в лице з єхидною посмішкою, що ми вам нічим не допоможемо, моліться щоб до вас у нашої служби безпеки ще до вас не виникло питань звідки у вас фальшива купюра…І тут я випала в повний осад… Дзвоніть на гарячу лінію, ми вам нічим не допоможемо. Дзвоню на гарячу- звертайтесь у відділення.Поліція каже що заявою тут не допоможеш, вирішувати це питання суто з банком потрібно.А банк навіть не хоче дати документ підтвердження, що ці кошти — мої кошти — вилучили на інкассо.Я в розпачі.Вони думають, ей, зробимо відмову по заявці, та й я напевно забуду, що в мене 100 доларів пропало… Потім напевно напишуть що то фальшивка, тай на тому все. Логіка мені ясна і понятна.
Приватбанк
16 июня 2021, 19:36
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
16 июня 2021, 23:21
Странные настройки ПО банкомата. Если купюру он не распознал, то должен вернуть назад клиенту. А он её у клиента изъял. Какие интересно у банка были правовые основания для такого изъятия? Теперь можно навесить на клиента что угодно.
alwalaa0602
alwalaa0602
17 июня 2021, 8:49
Боже! Как я вас понимаю!!! уже неделя, по мне никакого результата, говорят — излишков нет и возвращать нечего. 5500 просто украли. Слов нет.
youknow
youknow
17 июня 2021, 23:18
«А банк навіть не хоче дати документ підтвердження, що ці кошти — мої кошти — вилучили на інкассо.» — агоу!!! чому банк не видає документ?

Курс валют в Приватбанке на сегодня

USD 26.650 27.050
EUR 31.500 32.100
RUB 0.3500 0.3800
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Термінал «з`їв» 100 $ і не зарахував на картку. Кошти не зарахували!!!