Відгук про сервіс «Онлайн-замовлення та доставка картки кур'єром»

TaranenkoDanylo 8 июня 2021, 7:42
Доброго дня! Одного дня вирішив я стати клієнтом Приватбанку. Єдиною причиною цього рішення є можливість сформувати собі безкоштовно ЕЦП. (Нажаль клієнтом Привату я все ще не став). Описую хронологію подій, усі докази зі скріншотами маю при собі.
19.05. я заповнив анкету на сайті та замовив собі картку Gold Універсальну з послугою адресної доставки.
24.05. Мені прийшло повідомлення від служби доставки, що сьогодні кур'єр доставить мені картку. І кур'єр дійсно приїхав, я поставив підписи на документах, мене сфотографували и вручили картку Привата. У той самий вечір мені стало цікаво, як активувати картку та коли вона з’явиться у мобільному додатку… По дзвінку на гарячу лінію — автовідповідач мені каже що даний номер не є фінансовим, тому я звернувся до текстового чату з спеціалістами у додатку Приват24. Спочатку мені відповіли що номер не є фінансовим, та порекомендували прив’язати цей номер в банкоматі або терміналі. Я вирішив так і зробити, але ж я все ще не встановив пінкод на картку! З цим питанням я знову звернувся до текстової підтримки. Зараз мені відповіли, що отримана мною картка не закріплена ні за одним клієнтом. Також при адресній доставці картки треба чекати до 2-х діб, щоб картка закріпилася за мною. Я подумав — окей, почекаємо.
27.05. Мені телефонує чоловік та щось нерозбірливо бормоче, що сталася якась помилка, але через декілька днів все буде окей. Нажаль більш детально я нічого не зрозумів:(
29.05. Мені телефонує автовідповідач Привату та вітає зі вступом до Голд-клубу, та рекомендує мені отримати свою картку у будь-якому відділенні:) Але ж я вже отримав картку від кур'єра? У той самий день с цим самим питанням я знову звернувся до текстової підтримки Приватбанку, мені знову відповіли, що моя картка ні за ким не закріплена, и треба почекати ще дві доби.
30.05. Мені знову телефонує той самий чоловік с бурмочащим голосом і знову розповідає, що сталася помилка. На цей раз я зрозумів, що проблема з документами, які я підписував з кур'єром. Напевно кур'єр щось зробив не так? Не знаю.
08.06. Ось вже майже місяць я намагаюся активувати картку Приватбанку. Відвідувати відділення не маю ні можливості, ні бажання. Це вже діло принципу:)
Сподіваюся, що мій месседж допоможе мені вирішити це питання, та покращить роботу денного сервісу у майбутньому. Дякую!
8 июня 2021, 11:47
Взяли питання на контроль.
Вибачте, будь ласка, за затримку:(

8 июня 2021, 10:28
Вы не стали клиентом банка, но ваши данные теперь есть у привата.
8 июня 2021, 19:09
И у службы доставки.
8 июня 2021, 11:20
Не переживайте, я вот более года уже не клиент банка, а ЕЦП спокойно выпускается и используется. Такой вот подгон со стороны «сотень і тисяч алгоритмів» :). Данные все прокисли, но ЕЦП берите без проблем, возможно Вы так же можете спокойно начать юзать то ради чего вообще сунулись в это болото
8 июня 2021, 11:45
Сертификат ЕЦП привата действует 1 год
8 июня 2021, 11:50
Я вкурсе, но выпустил новый пару недель тому уже не будучи клиентом более года :). Приват 24 он же видимо пожизненно привязан к номеру телефона
8 июня 2021, 12:20
Не успел дописать, сайт завис. На данный момент ЕЦП выдают 23 сертифицированых АЦСК, список по ссылке: http://www.ukrstat.gov.ua/elektr_zvit/inf_akcen/centr.htm
8 июня 2021, 12:42
Вангую что сервис получения ЕЦП по найденной на улице сим карте, не обязательно действующего клиента, есть только у Привата со всего списка :) . С — сосурити :)
8 июня 2021, 19:07
У меня точно такая история, даже по датам совпадает. Не понимаю что с этим делать.
TaranenkoDanylo
TaranenkoDanylo
8 июня 2021, 19:32
Мою проблему решили меньше чем за сутки. Уже сейчас карта активна, и отображается внутри приложения. Рекомендую написать подобный отзыв — помогает:)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відгук про сервіс «Онлайн-замовлення та доставка картки кур\'єром»