Приват банк переоцінена ***.

vasylirzhak 3 июня 2021, 16:35
Купа питань до цього банку. Наприклад коли ти довгий час є клієнтом і вчасно платиш відсотки по кредиту але одного разу затримав. Тобі дзвонить якась *** і починає з тобою розмовляти з тобою так зверхньо що ти тупо ***. Тобто ти є клієнт банку, вони на тобі заробляють гроші але дозволяють собі зверхній то ітд.
Друге питання.
У мене був ліміт по оплаті частинами 38 чи 40 тисяч. Я мав там декілька договорів на суми 23 — 17 і 9 тисяч. Одного разу мені знадобилось терміново взяти річ яка попала під акцію і вписувалась в мій ліміт. Я одразу закрив усі договори достроково. Підтвердження про їх закритя отримав в додатку. Але ліміт не відновився повністтю. Тобто моя нормальна логіка виявилась *** бо бан сам там щось вирішує в односторонньому порядку. Вирішити питання такого плану через операторів чи якось інакше тупо нереально. Осад лишається фіговий.
3 июня 2021, 18:10
Добрий вечір!
Нам шкода, що у вас склалося таке враження. Не варто забувати, що своєчасне виконання зобов'язань — запорука формування позитивної кредитної історії, завдяки якій ви можете розраховувати на лояльне ставлення банків при наданні вам нових кредитів.
Ліміт по «Оплаті частинами» залежить від багатьох факторів. Один чи декілька з них виділяти було б некоректно, так як кожен з них має свою вагу.
Для того, щоб ми змогли переглянути рішення стосовно надання вам бажаного ліміту – просимо вас звернутися в підтримку чата на сайті: https://privatbank.ua/
З повагою, ПриватБанк.

3 июня 2021, 18:13
А вам не здається що треба б теж розраховувати на ЛОЯЛЬНЕ СТАЛВЕННЯ КЛІЄНТА БАНКУ ДО БАНКУ? Приват іде *** . Я переходжу на моно і якнайшвидше закрию усі рахунки у вас.
4 июня 2021, 10:01
Какой ужас — потеряют одну истерику. Ждём отзыв в моно о том что не дали кредитный димиь
4 июня 2021, 13:19
Еще одна ТП. В моно мне дали лимит сразу — и сколько попросил.
4 июня 2021, 19:50
Так в моно правила такие же к слову- лимит они решают давать или нет и так же могут пересмотреть свое решение без вашего участвия
Shurik Linnik
Shurik Linnik