Крадуть гроші

0666717609 1 июня 2021, 12:07
Добрий день! Протягом 29−31 травня з карток приватбанку зникли гроші, без моєї згоди. Оплат ніяких не було,. Не рекомендую взагалі банк
1 июня 2021, 13:01
Вітаємо!
По вашому списанню на сторонньому сайті було оформлено токен, що дає змогу проводити оплату згідно договору, що ви заключили користуючись послугами компанії, на рахунок якої проведено оплату.
Перевірте у виписці по картці чи було надано вам послугу (зарахування на кратку). Якщо ж ви не вказували дані та не отримували послуг від сайту, то варто перевірити чи не проводили операцію особи у яких міг бути доступ до вашої картки та мобільного.
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно, списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки.
Перевірити інформацію про отримувача платежу ви можете за допомогою Приват24, пройшовши до меню «Мої рахунки».
У разі, якщо у вас виникнуть додаткові питання — ви завжди можете звернутись до нас приватним повідомленням.

1 июня 2021, 12:55
Очень полезный отзыв. Никакой инфы, но люди должны его принять во внимание.
Мб расскажите куда и что за списания прошло, любитель подписок ли или может любитель онлайн кредитов всяких
1 июня 2021, 21:33
Стандартная отписка банка, финмониторинг работает, а как же поведнческий анализ? Если клиент ни разу не заказывал такую услугу, то почему не заморозили сомнительные транзакции. ПО банка работает как-то через какой-то проход:)
2 июня 2021, 0:17
Если бы ничего ранее не вводил на том сайте и деньги бы не списало
2 июня 2021, 11:20
Их знаменитое ПО рушится прямо на глазах, ДІЯ развивается стремительно, посмотрим что станет с ощадом после приватизации, а это токсичное учреждение будет еще долго штормить.