Банк ігнорує Закон про захист персональних даних

Serg2021 27 мая 2021, 17:47
Хочу написати відгук про Приват… шкода що немає оцінки 0… банк просто відмовляється дотримуватися Законів України.Я один з перших ваших клієнтів коли підписував договір з вашим банком ніяких анкет ще не було… навіть смс на номер телефону непотрібно було отримувати… Приблизно в 2010році закрив весь пластик… отримав довідку що немає заборгованості… сумлінно виконував всі ваші договори… хотів щоб видалили мої персональні дані тоді мені банк відмовив сказав що я на 50 років дав згоду на обробку даних (я можу помилятися… вже не пам’ятаю)… сьогоднішній час в лютому 2021 пишу заяву на головний офіс в Дніпрі на видалення персональних даних (які належать мені…я у вашого банку це право забрав)… прийшов офіційний лист що вони не можуть видалити мої дані прикриваючись законом про тероризм і масову зброю і відмиванням коштів…хочу нагадати що я не терорист і не відмиваю кошти на відміну від вашого банку… до вас 1000 позовів…не робіть так щоб ще був позов від мене… зараз чекаю на відповідь з НБУ… далі буде видно… хочу ще нагадати що поріг вашого банку не переступав років 10… Приват24 некористувався… ділових відносин ніяких немає і не хочу мати… хотів додати що хотів би вирішувати спір з Вашим банком цивілізовано…до речі ви тупо невідповідаєте чи я на сьогодні є клієнтом ПриватБанку…
27 мая 2021, 18:48
Здійснюючи свою діяльність, АТ КБ «ПриватБанк» суворо дотримується вимог чинного
законодавства України, діє у межах та у спосіб визначений законом.
Основним нормативним актом, який регулює правові відносини, пов’язані із захистом і
обробкою персональних даних є Закон України «Про захист персональних даних».
Статтею 11 Закону України «Про захист персональних даних» визначено підстави для
обробки персональних даних. Так, згідно п. 5 ч. 1 вказаної статті підставою для обробки
персональних даних є необхідність виконання обов’язку володільця персональних даних, який передбачений законом.
Слід відмітити, що відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про запобігання та
протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (надалі – Закон) банки є суб’єктами первинного фінансового моніторингу.
Пунктом 18 ч. 2 ст. 8 Закону визначено зобов’язання Банку зберігати (у спосіб, щоб
оперативно надавати на запит відповідних суб’єктів державного фінансового моніторингу, та в обсязі, достатньому для відновлення інформації щодо конкретних фінансових операцій, у тому числі у разі необхідності надання як докази у кримінальному провадженні) документи (у тому числі електронні), їх копії, записи, дані, інформацію щодо заходів, вжитих з метою виконання вимог у сфері запобігання та протидії, зокрема щодо здійснення належної перевірки клієнтів (у тому числі ідентифікації та верифікації представників клієнтів, встановлення їх повноважень), а також осіб, яким суб’єктом первинного фінансового моніторингу було відмовлено у встановленні ділових відносин та/або проведенні фінансових операцій, а також усі документи, що стосуються ділових відносин (проведення фінансової операції) з клієнтом (включаючи ділову, зокрема внутрішню, кореспонденцію, листування, звіти, запити, результати будь-якого аналізу під час здійснення належної перевірки клієнта), не менше п’яти років після припинення ділових відносин з клієнтом або завершення разової фінансової операції без встановлення ділових відносин з клієнтом.
Таким чином, Банк на вимогу чинного законодавства України зобов’язаний зберігати
всю інформацію (документи) отриману в процесі обслуговування клієнтів.

27 мая 2021, 18:17
Чого ви прибрали з мого відгуку будівлю в центрі Лондона яку пан Коломойський купив через ПриватБанк… я її бачив уряд Великобританії цю будівлю арештував( на трафальгарській площі… шляхом відмиванням коштів через ваш банк)
27 мая 2021, 18:19
Нерухомість в США арештовану теж видалили з мого відгуку-теж відмивання коштів через ПриватБанк я в США теж був
27 мая 2021, 18:52
Шановні КБ ПриватБанк… це що ви пишете брехня… по моїх рахунках не було руху коштів біля 10 років… відмиванням грошей займався саме КБ ПриватБанк… небрешіть будь ласка… так проблеми не вирішують…
У вас відповідь по шаблону…
28 мая 2021, 10:16
Ну так вы не их клиент сейчас, но были раньше, а вдруг ваша прошлая деятельность однажды окажется не легальной и банк сможет дать органам все данные для наказания. Почему у нас все думают будто закон лишь для вас, закон так же и организаций и банк в ответе навёл все те законы согласно которых они ничего не будут удалять
28 мая 2021, 10:18
Пройшло біля 10 років… банк зберігає 5років… я забрав у банку право обробляти мої дані
29 мая 2021, 19:51
Банк может сохранять МИНИМУМ 5 лет, но нету ограничение до какого времени
29 мая 2021, 20:19
Після 5 рокіа я по закону маю право скасувати обробку даних банком
30 мая 2021, 13:13
Вы можете сделать запрос им такой, НО они имеет право отказать
27 мая 2021, 19:25
Це дуже яскравий приклад відношення приматів до людей. Ці покидьки ставлять себе вище держави, то чи є сенс бути їх клієнтом? База даних клієнтів крокує даркнетом. Приват сам є розсадником тероризму.
28 мая 2021, 10:17
Тоисть банк должен удалить все данные, на каком основании? Лишь потому что кто-то так хочет. хотеть мало это не аргумент
28 мая 2021, 11:03
На основі закону про захист персональних даних… ст15… я бачу що ви захищаєте банк… мабуть там працюєте…законом передбачено 5 років зберігання моїх даних
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
28 мая 2021, 13:26
мабуть там працюєте…
========

Та ну… не льстите Полиграфычу… просто сектант… секта «свидетели примата».
28 мая 2021, 22:54
Читайте ответ который написали и законы
28 мая 2021, 11:06
Ще написав заяву що заброняю обробляти мої дані
29 мая 2021, 13:25
Я взагалі змінив пашпорт, та місце проживання, хай ці шахраї кортстуються старими даними
28 мая 2021, 15:09
Борьба с ветряными мельницами.
Банк при правильном запросе из органов найдет инфо по транзакции клиента ВСЕГДА.
Даже после ликвидации этого банка инфо о клиенте сохраняется.
Дак к чему ломать комедию.
28 мая 2021, 15:16
Є Закони України їх повинні виконувати навіть держані банки… вимога до зберігання такої інформації 5 років…на даний час ПриватБанк не має права обробляти мої дані
28 мая 2021, 16:05
«Є Закони України їх повинні…» — на демагогію не маю часу. Чому автор не в судовому засіданні практикується у красномовстві, а лише тут? Пороху замало! Я так думаю.
28 мая 2021, 16:51
Мені потрібно дочекатися відповідь з НБУ… потім в залежності від цієї відповіді подати до суду…і ще є момент ПриватБанк уперто не хоче дати відповідь на питання чи є я клієнтом банку… від цього буде залежати мій позов до банку
28 мая 2021, 19:40
«від цього буде залежати мій позов до банку» — для бабусь на лавці вагомий аргумент. Так тримати.
28 мая 2021, 20:31
У меня нет ни желания ни возможности тестировать степень пушистости автора. Банк ответил, что деяния автора попали под фин. мониторинг и будут храниться вечно. Поэтому, рассказы про нарушение ЗУ и суд — есть детскмй лепет.
28 мая 2021, 20:38
Просто потрібно послідовно бити в одну точку… якщо я буду хаотично бігати з одного кута в інший банк виграє цей спір… Хочу наголосити що я ні разу не попадав під фінмон… на відміну від Приватбанку історія якого на 50% складається з відмиваня грошей… в тому числі і ваших… чи ви сподіваєтесь що платники податків будуть вдруге рятувати приват… сумніваюсь… подивіться на їх фінансову звітність вони нарощують кожен рік сотні мілрд гривень боргів…
28 мая 2021, 22:56
От куда информация о долгах?
28 мая 2021, 22:57
Ну-ну) вы кроме этих 2 законов другие не штудировали видимо да?
Zhmunya
Zhmunya
29 мая 2021, 6:38
Примат — он и в африке Примат. Почему-то меня такое поведение этого недобанка не удивляет — на словах одно, а по факту другое.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк ігнорує Закон про захист персональних даних