Хтось краде гроші клієнтів в Приватбанку

Yan2021 26 мая 2021, 9:04
В мене машина була в лізингу, на момент дтп (23.03.21р) я свої зобов’язання виконав і договір лізингу був закритий. Так як я хворів машину на себе не встиг переоформити, думав що в мене Каско і турбуватися не варто, але ж ні… Страхова компании Вусо, після 2х місяців скарг і затримки, перерахувала частину коштів 13.05. 21 і 17.05.21 р. по страховому випадку на транзитний рахунок Приват банку у сумі 64773,5 грн. (а мали б 83600 грн. проведено незалежну експертизу). Так як в обумовлені строки (впродовж доби) гроші банк не перерахував, набрав і запитав в чому проблема. Оператор гроші бачить але не може мені перерахувати якась помилка. І до тепер мені цю казку розказують. Після скарги (18.05.21), перерахували мені 51337 грн. (20.05.21р).Коли я запитав, де решта? Мені відповіли не знаємо, якась помилка. Останній раз спробували знову обдурити, сказали заплатили податки. Відкриваємо сайт податкової і читаємо:
— Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі — ПДФО) не включається сума страхової виплати, страхового відшкодування або викупна сума, отримана платником ПДФО за договором страхування від страховика — резидента або страховика — нерезидента.
Цікава ситуація, правда?!
Договір каско в мене не закритий, машину треба ремонтувати, сто виставив рахунок на 83600 грн. по незалежній експертизі. Страхова заплатила меньше та ще й Приват банк вкрав 13435 грн.
26 мая 2021, 10:39
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та розібратися в описаній вами ситуації детальніше.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Хтось краде гроші клієнтів в Приватбанку