отказали в обслуживании из-за не пройденной вовремя актуализации

daynightirina 20 мая 2021, 16:41
Не прошла вовремя актуализацию в банке и мне отказали в обслуживании. В банке не хотят никаких обьяснений. Говорю, дайте написать может заявление, чтоб обьяснить почему вовремя не прошла актуализацию. Сказали, что это бесполезно.
20 мая 2021, 17:47
Добрий вечір!
У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
У разі, якщо у вас залишились додаткові питання, ви можете надіслати запит на адресу для кореспонденції.

polz210521
polz210521
21 мая 2021, 11:18
При актуализации данных обратите внимание на срок исковой давности в 15 ЛЕТ в анкете от Приватбанка.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / отказали в обслуживании из-за не пройденной вовремя актуализации