залишилась без зарплати!

lozynska 18 мая 2021, 15:55
Отделение по адресу: Львов, Сыховская улица, 8
Сьогодні, 18.05.2021 о 9:38 у Львові (вул.Сихівська 8) знімала зарплату 7 200 грн. В результаті банкомат списав гроші з карти і їх не видав!!! Я в шоці одразу подзвонила на гарячу лінію, де чекала 15 хв. щоб зв’язатися з оператором, який мені сказав, що гроші повернуться через 7−14 днів… Я знов в шоці бо не розумію весь цей час що я маю їсти, де гроші, я ж на них розраховую… сподіваюся, що гроші не «випаруються», відчуття незахищеності і що нема до кого звернутися, нікому ти непотрбен!
18 мая 2021, 16:26
Проведення та звірка результатів інкасації дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Зробимо все можливе, щоб надати вам відповідь в найкоротший термін.
З повагою, ПриватБанк.

Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
19 мая 2021, 12:42
К деньгам нужно относиться уважительно. Если сумма значительная для вас, то снимайте её за несколько раз. Надеяться, что приматовское изношенное барахло не даст сбой, не нужно. Тем более, у них в УиП написано, что ответственности они за сбои не несут.
Toxa David
Toxa David
19 мая 2021, 14:27
Надеяться, что приматовское изношенное барахло не даст сбой, Филипп Филиппович — так ведь других нет (в таком количестве и на каждом шагу).
Преображенский: И, боже вас сохрани, не читайте до обеда советских газет.
Борменталь: Гм… Да ведь других нет.
Преображенский: Вот никаких и не читайте. Вы знаете, я произвёл 30 наблюдений у себя в клинике. И что же вы думаете? Пациенты, не читающие газет, чувствуют себя превосходно.