Надокучливі звінки

Shurik Linnik 17 мая 2021, 11:31
Звонять з разних номерів, шантажують, але я у звязку з аварією втрачаю слух, та майже не чую на одне вухо, на друге періодично дуже погано чую. За те що я втратив втратив працездатність, приватівська страхова не виплатила мені ні копійчини, та мій кредит був застрахований та приват казав що це мої проблеми! Тому нешановний банк це вже ваші проблеми.
17 мая 2021, 11:56
Наші фахівці перевірять інформацію за описаною вами ситуацією та зв'яжуться за результатом.

17 мая 2021, 15:32
Вы имеете право не общаться со звонарями.
17 мая 2021, 16:39
А кредит надо платить? Думаю да
17 мая 2021, 18:38
Тролик, кредит був застрахований
18 мая 2021, 15:19
Если был застрахован, то почему вы не воспользовались страховкой?
18 мая 2021, 17:39
Потому что у меня есть земля, так банк думает:)
MykolaA
MykolaA
17 мая 2021, 17:18
«не общаться со звонарями.» —
27 июня 2020, 11:59 Приватбанк
# Шантаж Департамента рабрты с проблемными кредитами
У меня есть просроченный кредит, суд проигран. Заведено исполнительное дело. Денег и имущества не имею, так как болею. Исполнительной службе сообщил о моих проблемах. Это же государство в государстве меня постоянно шантажирует,
17 мая 2021, 18:38
Тролик, кредит був застрахований
17 мая 2021, 21:26
Хоть 10 раз пишите это, изначально взяв кредит вы обьязались его вернуть, страховка это лишь функция которая не гарантирует 100% выплату денег, а даёт на это шанс. Так что это ваши проблемы и звонят судя по всему вполне по делам. А знаете что ещё удивляет? подобные лица любят говорить, о том что у нас в стране высокие % ПП о кредиту нежели в Европе, НО там и люди ответственные (кредит доверия к людям выше) тоичть меньше рисков и для банка, а у нас хотя бы % пугают, но есть видимо совсем отбитые
18 мая 2021, 17:40
Значит банк-мошенник, впаривает всем страховки которые не работают, Проблемы банка
StarFighter27
StarFighter27
18 мая 2021, 21:02
Эти страховки не работают. Страховая и банк — будут морозиться, а банк будет натравливать на Вас своих шавок
24 мая 2021, 20:27
Порушення Статті 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками. Ваші співробітники порушують мою гідність та знущаються з моєї вади. Відповідальність за це позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років!
25 мая 2021, 11:30
Від себе особисто та від імені банку приношу Вам вибачення за дану ситуацію. Ви можете звернутися до зручного відділення, співробітник зробить у системі відмітку про вади зі слухом. На основі цієї інформації коректуються комунікації з клієнтами. Вони порушили своі вибачення. Думайте самі чи довіряти Приватбанку? Чи перейти в інший банк.