Відгук про заявку на повернення коштів

Haliahen 16 мая 2021, 22:17
Добрий день, сьогодні б хотів поділитись своїм першим досвідом що до створення заявки на повернення коштів, і так все почалось з того що я заказав товари з Китаю, потім втратив доступ до аккаунту до якого не зміг його восстановити, номер я не прив’язував і пошта осталась, я багато раз пробував написати в підтримку, но мені говорили що потрібен заграничний паспорт, його в мене на той момент не було, а якщо б я його робив кошти ймовірно вже не можна було вернути, я відписав в чат підтримки де й зразу створили заявку на повернення коштів, потім через пару дні я від неї відмовився тому що зв’язався з продавцем і думав що він відправить товар, но як вияснилось він не зміг відправити товар за границю, і відписав щоб я вернув кошти назад, так як доступа до аккаунта не було, я звісно відновив заявку, прошло десь 2−3 місяці за які мені і вернули кошти, я дуже гарно дякую співробітникам банка і всім хто приймав участь в поверненні коштів, дякую вам гарно, всього найкращого)
17 мая 2021, 8:47
Доброго ранку!
Завжди до ваших послуг :)

Mary077
Mary077
17 мая 2021, 11:57
Вам попался честный продавец, а деньги могли бы вернуть и раньше.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відгук про заявку на повернення коштів